Mit dolgozhatnék?

Figyelt kérdés

Tudom, ez most nagyon furcsa kérdés, és lehet azt is fogják sokan írni, nem gondolkozok reálisan. De bármit is írtok, tényleg érdekel!!!

Tehát nagyon szeretnék valami saját kis "vállalkozást" kialakítani, értem ezt úgy, hogy annyira nem szeretem a kötöttséget, jönni-menni szeretek, állandóan azon kattog az agyam, hogy mehessek, és a saját ügyeimet intézhessem, ne kelljen egy boltban ülni a pénztár mögött napi 10 órában. Egy időben kreatívkodtam, annyira élveztem, hogy megyek alapanyagokat beszerezni, kitalálni milyen legyen az ékszer (saját, kézzel készített ékszereket kezdtem el csinálni), nézelődni a dolgok után, tanulni a dróthajlítást stb. Szóval ez olyan szabad volt. Nem tudom érthető-e mit akarok mondani.:D

De abbahagytam, mondván, ebből nem lehet megélni. (A környezetem nézett rám furcsa szemmel) Szerintetek mit kellene csinálnom? Megpróbálkozhatnék valami ilyesmivel?

Gondolom, hogy ez sem egyszerű feladat, csak nem tudom, mikor azt látom, hogy másik ismerős meg esküvőszervező vagy babafotós, akkor mindig eszembe jut, hogy azért azok sem olyan hűű de mindennapi munkák. Tehát nem csak bolti eladóként vagy IT-ként lehet itthon dolgozni, nem?


2017. ápr. 12. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy?
2017. ápr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mittudomain ***** válasza:

Ha jövős menős vagy, akkor mindenképp valami aktív, emberekkel foglalkozós munkát keress.

Én pl rendezvényszervezőként dolgoztam sokáig de azt kell mondjam egy idő után unalmassá válik, mindegy milyen munka..

Akárhogy is, egy biztos pontja van az életemnek az pedig az hogy MLM-ben is dolgozom. Szeretem, mert akárki akármit mond legális, nincs főnök, emberekkel foglalkozom és segítek, szabadúszóként csinálom tehát akkor és annyit amikor és amennyit én akarok, nincs kötelező aktivitás nincs kötelező vásárlás (annál a cégnél ahol én is vagyok), és a prezentációknál a kreativitásom is kiélhetem. Egy ideig kiegészítő bevétel volt más főállások mellett, most már ebből élek és hobbiból dolgozom mást is hogy még változatosabb legyen.

2017. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!