Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen irányt ajánlotok...

Milyen irányt ajánlotok egyetemre, amely későbbiekben jól fizet? (biológiával kapcsolatosan)

Figyelt kérdés

Pályaválasztás előtt állok, egyetemre készülök. Emelt szintű biológia érettségit és emelt vagy középszintű kémia érettségit szeretnék majd tenni.

Olyan irányba szeretnék menni, ahol majd későbbiekben 250-300ezer felett kereshetek. Biológiával szerettem volna erdetileg foglalkozni (és szeretnék is mai napig), és kutató biológus szerettem volna sokáig lenni, de ugy hallottam nekik a közmunkás minimálbér jut,azzal meg konkrétan éhenhalok majd.

Milyen irányt ajánlanátok nekem, ahol a kezdőfizetés is megfelelő? Hozzátennén az orvosit nagyon kerülöm.


2017. ápr. 17. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Fogorvos, környezetmérnök, minden egyéb ebben a körben éhenhalás
2017. ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
a környezetmérnök is éhenhalás, amúgy csak orvos v. fogorvos
2017. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Környezetmérnökkel lehet állásttalálni, egyrészt kötelező alkalmazni, másrészt meg pl minőségügyi mérnök ill bizonyos esetekben folyamatmérnök pozícióba tök mindegy a diploma, csak mérnök legyen, sőt a mostani és korábbi munkahelyem is alkalmazott minőségügyi mérnök pozícióban siploma nélküli embereket
2017. ápr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!