Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti még tanulnátok tovább? Ha...

Ti még tanulnátok tovább? Ha igen akkor mit végeznétek el?

Figyelt kérdés

persze, ha a helyemben lennétek.


Most fogom elvégezni a gépi forgácsoló szakot, utána még szeretnék egy CNC gépkezelőit elvégezni. Utána meg nem tudom, hogy tanuljak-e még valamit, mert sokan mondják a gyárban is, hogy amíg lehet és van lehetőségünk tanuljunk. Ti mit végeznétek még el vagy már ezek után inkább dolgozni mennétek?


Elsősorban azok válaszát várom akiknek hasonló szakmájuk van és van némi tapasztalatuk e téren.


2017. ápr. 18. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

meló közben is lehet tanulni.

akár suli, akár tanfolyami szinten.

2017. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én még tanulnék és fogok is. Nemrég kezdtem el dolgozni az egyetem után, eddig angolra jártam, a továbbiakban mérlegképes könyvelő, majd számvitel mesterképzést szeretnék végezni.

A munka nem zárja ki a tanulást, ahogy a tanulás sem a munkát. Az öcsém tavaly érettségizett, utána egy gyárban kezdett dolgozni, mellette estin tanul.

Mindenképp olyat végeznék, ami érdekel.

2017. ápr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt sem tudjuk hogy mennyi idős vagy.
2017. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!