Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi értelme toronyórát lánccal...

Mi értelme toronyórát lánccal ígérni állásinterjún ha úgyis kamu és a melós rájön meglép? Mert azért ígérnek hogy odajöjjön

Figyelt kérdés

Ennek mi értelme? betanított szalagmeló amire marha nehéz embert találni mert szar a pénz. Átlag állásinterjú úgy zajlik hogy közlik mi a meló és mennyi a pénz erre a reménybeli melós megköszöni a lehetőséget és távozik.

A cég meg kitalálja hogy ígér ezt azt állásinterjún hátha benyalja a melós. Rugalmas munkaidő nincs túlóra csak ha vállalja meg gyerekbarát stb

És vannak akik ezt benyalják. És eljönnek melózni de kb az első héten rájönnek hogy full kamu az egész. Túlóra szinte naponta senki se kérdezi akarod-e csinálod maradsz kész családbarát gyerekbarát hát reggel 6-os kezdés eleve nem is kell folytassam.

És a melós erre rájön 1 hét alatt és elhúz.

De ennek mi értelme? MI értelme kamuzni és sose be nem váltható dolgokat ígérni? Hogy legyen egy melósunk rövid időre? Tovább tart a betanítás mint amit itt tölt a melós kis túlzással és még el is viszi a cég rossz hírét hogy átverték őt. Mert tényleg átverték.


2017. ápr. 18. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Mert helyetted 1000 másikkal pótolhatnak.

Az-az egy senki vagy, csak ember biorobot.

2017. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Az lehet csak ahogy a kérdező is írja abból az 1000ból aki ELVILEG jöhet a helyemre lassan egy se akad aki ténylegesen jönne.

Ez az amit sok cég és a hozzád hasonló gyökerek nem fognka fel. Lehet hogy szalagmeló lehet hogy akárki csinálhatja de rég elmúltak azok az idők amikor erre a melóra 1000 ember ugrik. Lassan lasszóval kell befogni embert ilyenre is. Mert senki se megy el még droidnak se szar pénzért-ld a mellékelt példa is.

Vagy oda se megy vagy elhúz nagyon hamar.

2017. ápr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem, 2-es a kérdező nem látja jól. Mert, ha nem tetszik ellehet menni,

1) jön helyetted 1000 másik Magyarországról

HA EZ ELFOGY:

2) jön helyetted 1000 másik Ukrajnából/Romániából/Szerbiából (ha határmenti a cég, v a külföldi munkavállaló vállalja, h beköltözik Magyaro. közepére)

HA EZ IS ELFOGY:

3) fogja a gyárat és áttelepíti másik országba.


Megoldás: kell egy erős szakszervezet, ahol még mindig opciós, hogy elhúz a gyár másik országba, de van esély normális érdekérvényesítésre (túlórák kordába tartása, magasabb bérek kiharcolása, sztárjkbizottság létrehozása és sztrájk)

2017. ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

"Megoldás: kell egy erős szakszervezet"


Gyártulajok ellensége a szakszervezet, ahol erős onnan elmennek.

2017. ápr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Nincs semmiféle átverés és nem ígér senki toronyórát láncostul !

Érteni, értelmezni kellene interjúkon, toborzásokon azt amit mondanak. elmondanak vagy amit olvasol és akkor nem ugranál fejest valami olyanba ami nyilvánvaló, de az iskolázatlanság miatt csak akkor fogja föl az ember amikor benne van és megtapasztalja.

2017. ápr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

Barom.

Azon mit leeht értelmezni hogy ahogy írják "túlóra nincs scak akkor ha te is vállalod"?

Hm?

Ilyen szar kamut már nekem is nyomtak.

Szerintem ez azt jelenti elvileg (és minden nem zéró agyú számára ez kell jelentse) hogy nincs túlóra csak akkor ha én is azt mondom hogy akarok túlórát (több pénzért nyilván).

Aztán én is rájöttem senkit se érdekel mit akarok ha azt mondják túlóra akkor maradni kell... ott is hagytam a szarba.


Mint ahogy olvasom más is ezt teszi és jól teszi. Ott is kell hagyni az ilyen szar helyet 5 perc alatt.

2017. ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Az elmúlt 1 hónapban barom arcú ! 5 különböző helyre hívtak gyári munkázni, mindegyik szólt a túlóráról, az egyik pl a túlóráimat akarta volna a lakhatás fejében . Nem tudom milyen helyeken jártok ti, vagy egyáltalán hogy lehettek ennyire naívak
2017. ápr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Igen barom vagy. Az.

Ez azt mondta hogy nincs túlóra csak ha akarod ahogy írják is.

Na most ha ezek után kiderül hogy ha akarom ha nem túlóra van és kutyát nem érdekel mit mondtak korábban akkor ott nema melós a hülye és az bizony átverés. Mezeien szólva.


De meg is van a fizetség ahogy olvasható: ott is hagyja őket mindenki vagy oda se megy eleve... ezért is van állandó toborzás.

Ha nekik ez kell.

2017. ápr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
Miért érzem, hogy ez egy újabb balázska féle kamu kérdés :D
2017. ápr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem a Bazsi, ez csak a kamu munkaügyi kérdést kiíró csorba köcsög!


Bazsi elvónon van, elvileg jövő héten már lesz, addig is kitartást! Én is várom már a kövi, idióta, nevettető kérdéseit, remélem a kórház nem öli ki belőle az elmebeteg kérdezési kényszert :)

2017. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!