Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék online pénzt...

Hogyan tudnék online pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Nem szerencsejátékra gondolok hanem pl valamelyik nap láttam egy hátlap tervező oldalon hogy lesz művészprogramuk és lehet feltölteni általunk készült képeket és ha kiválasztják valamelyik képet akkot azért pénzt fizetnek. Valami ilyesmikre gondoltam ha tudtok. A válaszokat előreláthatólag is köszönöm!

2017. ápr. 19. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Megtanulsz programozni.
2017. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valami olyanra gondoltam amit most tudok csinálni nem kell hozzá még külön ttanulni.Eleget tanulok :D Főleg olyanra gondolok mint amit fent is írtam. Amúgy gimnazista vagyok ezt csak ilyen plusz pénzkeresésnek szánom nem ebből szeretnék megélni.De azért köszönöm a válaszodat!
2017. ápr. 19. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Pénzt valami tudással lehet szerezni. Te mihez értesz konkrétan?
2017. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Tanulj meg programozni, pár év alatt piacképest tudást tehetsz a magadévá, és pár évig tudod is ezt az elsajátított nyelvet használni, aztán kezdheted elölről, mert addigra elévül az a nyelv amit megtanultál, viszont, könnyebb lesz megtanulni egy új nyelvet ha már egy régit megtanultál előtte.
2017. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Annak idején én Pascal programozást tanultam, most nem tudnék elhelyezkedni Pascal programozóként.
2017. ápr. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

"eleget tanulok"

Na, ha ezt az "elvedet" nem adod fel, akkor sosem leszel sikeres ember. Olyan nem létezik, hogy elegendő tanulás...

Ha nem értesz semmihez, akkor nem fogsz tudni online (sem) pénzt keresni.

2017. ápr. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Szexkamerás dolgok. Ahhoz nem kell képzettség, csak jó test.


Egyébként nuku végzettség mégis mit csinálnál?

Hagyjuk, már, és nincs olyan, hogy eleget tanulsz!

2017. ápr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! Gondolkodni fogok rajtuk.
2017. ápr. 25. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!