Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

60-70 ezerért elvállalnátok olyan munkát, ahol nem kell dolgozni, csak bent kell ülni a napi 8 órát? -Vidéken-

Egész nap semmit nem kell csinálni, lehet netezni, filmezni, olvasni, a lényeg, hogy folyamatosan bent kell lenni, max. heti 1-2 óra adminisztrációval jár.

04-21 13:34  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
1 2
Lennék e portás, ez a kérdés ?

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont 04-21 13:37 Privát üzenet
Ilyen álommelóra úgy se vennének fel. Ezt a munkát protekciós fogja vinni, különösen vidéken.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont 04-21 13:44 Privát üzenet
Azért szaros 60-70 ezerért ez messze nem álommeló..

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont 04-21 13:53 Privát üzenet
Halálra unnám magam amellett hogy meg se tudnék élni belőle.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont 04-21 14:00 Privát üzenet
Persze, hogy elvállalnám :-) Legalább lenne időm nyelvet tanulni, a vállalkozásomat csinálni és még fizetnének is érte :-)

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont 04-21 14:03 Privát üzenet
Feketén? Vagy 8 órára hogy lehet 60 ezret fizetni Magyarországon?

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont 04-21 14:09 Privát üzenet
Ha fiatal vagy és még szüleidnél élsz, akkor persze, nagyon jó ötlet. Otthon amúgy is csak ülök egész nap, odabent meg még fizetnek is érte.
De viszont ha munkát keresel a megélhetésedért, akkor lehet másik munkát kéne keress, ahol több fizetést kapsz.
Van végzettséged?

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont 04-21 14:35 Privát üzenet
Legfeljebb úgy, hogy ha van gyors net, vihetek saját gépet és tényleg nem cseszeget senki, akkor bejárok, elrakom a 70e zsebpénzt, és onnan dolgozom szabadúszó szoftverfejlesztőként, hogy valamiből pénz is legyen. :P

Ha tényleg csak filmezés meg netezés van, akkor ez nekem pokolnak hangzik. Ennyiből megélni nem lehet, de cserébe másra nincs rendesen időd, és szabályosan megőríjtene az unalom.

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont 04-21 14:53 Privát üzenet
Én ezt 4 órában csináltam, ennek a dupláját kaptam érte nettóban, és még így is leléptem, mert halálra untam magam. Jó dolog a net, de értelmesen nem tudja vele az ember négy órán keresztül kitölteni az idejét. Nekem már képernyőherótom volt a végén.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont 04-21 19:08 Privát üzenet
nem. 70ért 8 óra ücsörgés.. feljetős

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont 04-21 19:20 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ilyen tapasztalatokkal hol és mennyiért tudnék dolgozni?
Ha Magyarországon végzem a rendőr iskolát akkor kimehetek azzal a papírral külföldre dolgozni? SOS
Diákok! Elvállalnátok ingyen gyakornoki munkát, ha jól mutatna az önéletrajzotokban és szeretnétek csinálni? Vagy csak akkor van értelme dolgozni, ha fizetik?
Gls futárcégnél lenne lehetőségem dolgozni, elvállalnátok?
Konyhai kisegítői állásba 6- 22 óráig kellene dolgozni,3 napon keresztül, egyfolytában. Aztán pár nap szünet. Elvállalnátok?
Elkezdtem dolgozni mellék állásban egy új cégnél termékeket értékesítek cégeknek. Másfél hónapja kezdtem el és a gyári fizetésem 3 szorosát kerestem meg 40 nap alatt úgy, hogy..

Kérdések a Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu