Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen állást tudnék végezni,...

Milyen állást tudnék végezni, aminél nem egy irodában kell ülnöm egész nap?

Figyelt kérdés
Jelenleg adminisztrációs munkám van, nem keresek olyan rosszul a munkatársak is egész jófejek. De egyszerűen megőrülök egész nap a négy fal között. Valami olyan állást szeretnék, ahol a szabadban is lehet lenni, nem napi 8 órában bent. Van valakinek ilyen munkája vagy tanácsa?

2017. ápr. 23. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Postás, kőműves, idegenvezető, kertész, stb
2017. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Vásári, piaci árus. Leülhetsz az asztal mellé vagy mögé és árulhatod a krumplit, paprikát, hagymát a szabad ég alatt ...
2017. ápr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Utcaseprő.
2017. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
közmunka, utcasöprés?
2017. ápr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy lány vagyok és hát nem éhbérért szeretnék dolgozni
2017. ápr. 23. 22:02
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Nézd, olyan sok eszed nem lehet, ha ilyen idióta kérdést teszel fel, így szerintem nagyon nem fognak megfizetni egyetlen munkakörben sem
2017. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Kertész, futár, taxis (van női is), fotós, utcaseprő, utcai árus, idegenvezető, busz/villamos vezető,

Vállakozást is csinálhatsz és ha bejön más dolgozik neked,

2017. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Élelmiszeriparban gyárban szállitmányozó cégnél logisztikus beszerző vámkezelő ügyintéző

Postán bankban ügyfelező

2017. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én erdészmérnökként dolgozom és elég sokat vagyok terepen(oké, most nem, mert 2 hete a bokámat törtem), bár nem lány vagyok már, hanem nő. Nem vagyok milliomos, de normálisan keresek, szeretem a munkám. Alapon úgy a munkaidőm valamivel több, mint felét terepen töltöm, viszont ez nem stabil 8 óra, van készenlét is, gond esetén pattanni kell akár hétvégén is, de azért az ritka. Mondjuk ehhez nem elég az adminisztrációs gyakorlat,nem árt a szakképzettség sem :D A munkahelyemen rajtam kívül még 2 nő van, egyikük szintén adminisztratív feladatokat lát el, a másik viszont "lótifuti", középfokú végzettséggel, ő mindenhol dolgozik, a központban és terepen is.
2017. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Fel állhatsz ha akarsz,vagy le kötnek?
2017. ápr. 26. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!