Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan legyen több vendégem?...

Hogyan legyen több vendégem? Ötletek? Tetoválás

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1.5 éve foglalkozom tetoválással. Otthon tetoválók, feketén. (Persze, sterilen mint egy szalonba.)


A közelben sajnos nagyon kevés szalon van. Bepróbálkoztam már szinte minden közeli szalonba de sikertelenül.


Sajnos kevés vendégem van heti 1-2 max. És nem értem hogy miért. Láttam nem 1-2 tetkóst aki, nálam kicsit rosszabb még is minden napra van vendége. Nem dolgozom drágán sőt, inkább mondhatni hogy többe kerül nekem az egész mint, amit keressek vele.


Ti mit gondoltok? Valami ötlet?


Válaszokat, előre is köszönöm. Mindenkinek további szép napot!



2017. ápr. 25. 12:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
próbáld meg reklámozni, hirdetni magadat
2017. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
Tetoválás 20 éve volt divat.
2017. ápr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

weboldal? Adwords hirdetések? Vagy egy alap facebook oldal + brand építő hirdetések?


Szalon nem fog neked segíteni, magyarországon az affiliate marketing még nem működik. Ha olyan helyen próbálkozol, ahová olyan emberek járnak, akiket érdekelhet a tetkó, vagy a tetkókkal kapcsolatos dolgok.


De próbálkozhatsz még a régimódi lokális szórólapozással is.

2017. ápr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Milyen jó reklám ötletetek van? Fb hirdetésért megéri fizetni?


Mivel feketén tetoválók így esélyes a lebukás ha nagyon hirdetem magamat.


2.


Te miről beszélsz? Pont hogy 20-30 éve nem volt, még annyira elterjedt(elfogadott) a tetoválás mint, napjainkban.

2017. ápr. 25. 14:44
 5/16 anonim ***** válasza:

3. vagyok.


most ha lesz több vendéged, ígyis úgyis nagyobb rá az esély. Max belövöd, hogy hány vendégre van szükséged/szeretnél.


Amúgy igen, az online hirdetés mindig megéri és nem csak azért mondom, mert szakmám.

2017. ápr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Hirdetheted magad feketemunka mellett. Majd egyszer meglátogat civilnek két NAV-os, kivarrod őket, nem adsz számlát, aztán kapsz olyan büntetést, hogy a kedved is elmegy tőle.
2017. ápr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
*civilként
2017. ápr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

6.


Le lehet azért csekkolni az emberkét az ismerősei keresztül.


Mellesleg szerintem alapból látszana/érezhető lenne egy ilyen emberen hogy Nav-os.

2017. ápr. 25. 20:36
 9/16 SzilKa ***** válasza:
Amíg feketén dolgozol, nem nagyon érdemes nyilvánosan hirdetni, mert tényleg belefuthatsz bármilyen ellenőrzésbe, elég ha a konkurencia, vagy egy elégedetlen vendég feldob a hatóságoknál. A saját facebook-odon a saját ismerőseid körében csinálj akciókat, ha jól csinálod, úgyis maguktól ajánlanak majd tovább az ő ismerőseiknek és így tovább.
2017. ápr. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Amíg feketén csinálod nem fogsz tudni elég embert fogni, mindenképp legálissá kéne tenned magad. Rengeteg emberrel beszéltem grafikusok, coachok stb, és sajnos az a tapasztalat, hogy hirdetés hiányában bizony nincs sok esély, hacsak nem hobbi szinten csinálod.
2017. ápr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!