Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan legyen több vendégem?...

Hogyan legyen több vendégem? Ötletek? Tetoválás

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1.5 éve foglalkozom tetoválással. Otthon tetoválók, feketén. (Persze, sterilen mint egy szalonba.)


A közelben sajnos nagyon kevés szalon van. Bepróbálkoztam már szinte minden közeli szalonba de sikertelenül.


Sajnos kevés vendégem van heti 1-2 max. És nem értem hogy miért. Láttam nem 1-2 tetkóst aki, nálam kicsit rosszabb még is minden napra van vendége. Nem dolgozom drágán sőt, inkább mondhatni hogy többe kerül nekem az egész mint, amit keressek vele.


Ti mit gondoltok? Valami ötlet?


Válaszokat, előre is köszönöm. Mindenkinek további szép napot!



2017. ápr. 25. 12:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy mindenkiről lerí, hogy NAV-os. Ők is ugyanolyan emberek, mint bárki más.

Néhány éve voltak nagy büntetések, akkor is fogtak tetoválókat.

2017. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Szerintem is tetovalj egyenlore haverokat, ismerosoket, rokonokat, esetleg magadat (comb..).

Sajnos a legtobb szalon nem vesz fel kezdot, nem akarnak veluk "kinlodni', es a legtobb helynek az elvarasa a 2-3eves szakmai tapasztalat, ill. sajat vendegkor.

Ameddig "feketen' varrogatsz, tenyleg nem eri meg kockaztatni hirdetgetessel.. Gondolj bele: valakinel elcseszed a tetkojat, beperel, rosszabb esetben meg szet is ver, es jogosan.

2017. ápr. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Ha szepen dolgozol, felfognak venni.
2017. ápr. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
29%
Erről lekéstél, kérdező. A tetkóőrület lecsengőben van, mint ahogy történt az 50 éve, a '60-as évek vége felé is. Manapság, aki annyira akarta, már megcsináltatta magát, most már csak a felnövekvő generáció divatot kevésbé követő egyedeivel számolhatsz.
2017. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Ez nem akkor lesz hasznodra, ha feketén akarod:


Ha céged van, akkor felteheted magad a Google térképre. Ha a környékeden valaki beírja, hogy tetoválás, máris feldobhat. Persze kicsit kell vele foglalkozni, de az úgynevezett Lokális Marketing segítségével ki fogsz jönni a találati listákon.


A Google Cégem eszköz adni fog lehetőséget mini weboldalra is, képek feltöltésére, stb.


Érdemes lehet gyűjtőoldalakon is, mint Arany Oldalak megjelenned, akkor mint egy apróhírdetés is megjelenhetsz.


Persze Facebook is jó, meg akkormár az Instagram. A lényeg, hogy használd a szóbeszédet. A vendégeidtől kérj ajánlást, stb.


Sok sikert!

2018. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szia,réginek régi a kérdés.

Hova jutottál sikerült nagyobb vendégkört kialakítani? Esetleg van fb.n oldalad? :)

Vagy esetleg írd le privibe a fb-d megnézném a munkáid.:)

2018. dec. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!