Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő informatikusként jó...

Kezdő informatikusként jó diplomával, nyelvtudással, és munkatapasztalattal mekkora fizetésre lehet számítani Budapesten?

Figyelt kérdés

2017. máj. 6. 15:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
milyen szinten? junior, senior? mert nagyon nem mindegy.
2017. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Az informatikus nem jelent semmit önmagában. Az iskolai rendszergazdától, java fejlesztőig bármi lehet. Konkrétan milyen pozícióra gondolsz?
2017. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Egyetemről mikor kikerülök ilyen múlttal arra célzok :). Nyílván nem vezérigazgatónak vesznek fel egyből. Jó diploma alatt pl. BME vagy ELTE informatikát értem, munkatapasztalattal azt hogy ismerősök segítenek hogy tapasztalatot szerezzek nagyobb projektekben egyetemi és mesteri évek alatt, és nyelvtudás alatt egy C1-angolt, egy B1-németet és B2-románt értek.


És informatikán belül azt a területet pályázom meg ahol többet kereshetek.

2017. máj. 6. 16:57
 4/18 anonim ***** válasza:
55%

Csak a fővárosi multikat nézve:

[link]

2017. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ezeket én is néztem, csak egyszerűen meglepően soknak tűnt.
2017. máj. 6. 17:57
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

"És informatikán belül azt a területet pályázom meg ahol többet kereshetek"


Ez így egy nagy semmi. MSc végére illene tudni, hogy mi leszel.

2017. máj. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok egyetemista... Csak érdeklődök hogy ami akarok lenni, mekkorák a juttatások.
2017. máj. 6. 18:34
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

"Még nem vagyok egyetemista... Csak érdeklődök hogy ami akarok lenni, mekkorák a juttatások."

Ennyi erővel nettó 200 ezer és 1 millió között bármi lehetsz kezdőként.

2017. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Bár a kérdést olvasd el...
2017. máj. 6. 19:22
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

"csak egyszerűen meglepően soknak tűnt"


Most megyek a harmadik pesti IT multihoz és mindig a Hayses tábla tetejéből kaptam ajánlatot. Pedig nem is infót, hanem villamosmérnökit végeztem és a C++ fejlesztés sem olyan menő, mint a full stack.


Nyilván érték hozzá, de sohanem voltam egy csoportomban sem én a legjobb. Pesti multiknál (EPAM, NSN, MS, Oracle, Prezi, LogMeIn stb.) ez a realitás. Érdemes már egyetem alatt nyaranta szakmai gyakorlatokat csinálni ilyen helyeken, hogy könnyebben felvegyenek diploma után.

2017. máj. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!