Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Családi okok miatt fel kell...

Családi okok miatt fel kell költöznünk Budapestre, de anyukám fél, hogy nem talál munkát, pedig 15 éves munkatapasztalattal rendelkezik! Hogy magyarázzam el neki?

Figyelt kérdés

Az életünk sajnos váratlan fordulatot vett. Fel kell költöznünk Budapestre.

Nekem könnyebb volt,átkérettem magam ugyanarra a karra,amin vidéken is tanultam,csak nyilván más lett az egyetemem.

Na már most anyukám 15 éve óvónő,kiemelkedő,többször jelölték óvódai vezető posztra,de mindig visszautasította,mert anyukám olyan természet,aki nem mer lépni,fél kilépni a komfortzónájából. Na,hát ez a költözés neki borzasztó,mindentől fél,legnagyobb félelme,hogy nem kap Budapesten munkát. Hiába magyarázza neki az egész család,hogy 15 éves tapasztalattal kapkodnának utána,nem hiszi el. Másik kifogása az,hogy ő már öreg,ezért nem alkalmaznák,hiába a 15 év. Na már most anyukám 38 éves,nem hinném,hogy öreg.

Hogy magyarázzuk el neki,hogy ne féljen,hipp-hopp talál óvódai munkát?



2016. aug. 24. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit rajta magyarázni, főleg, hogy egyáltalán nem garantált a hip-hop munka. De mivel úgysincs választása, így majd megtapasztalja, hogy alaptalan volt-e a félelme, vagy sem.
2016. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Költözni ezek szerint muszáj, dolgozni meg szintén muszáj. Innentől tökmindegy, hogy fél-e vagy sem, úgyis munkát kell keresnie.
2016. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mennyire sürgős a költözés, de ha esetleg még hetek, akkor elküldhetne Budapestre néhány önéletrajzot és akkor majd látja a visszahívásokból, hogy el tud-e vagy sem helyezkedni.

De én is azt gondolom, hogy ha muszáj költözni neki is, akkor előbb vagy utóbb úgyis állást kell találnia. Akkor meg nincs miről beszélni.

2016. aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, hogy hipp-hopp talál óvodai munkát!
2016. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Aki keres az talál!

Többszáz óvoda van budapesten, kilincselni kell és önéletrajzot leadni!

Ahol pedig nem hívnak még aznap vissza azt elfelejteni!


Én eddig akárhányszor is kerestem munkát többnyire 2-3 napon belül találtam, és már másnap lehetett menni!

Oké nem szalonmunka, de kit érdekel.


Az ilyen 8 körös interjúkat, közvetítőket meg mindenki kerülje el, ha valóban melót keres.

2016. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem pont idealis a kora, ha lenne 3 pici gyereke, akik kozul valamelyik folyton nathas vagy epp gyerekvallalas elott allna, akkor kellene aggodni!!!


Biztos, h konnyen talal munkat.


Mar most irjatok egy jo oneletrajzot, neten rengeteg minta van.


Drukkolok nektek!

2016. okt. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már elköltöztünk,egy héten belül talált munkát,szeptember elsején már kezdhetett is!

Mára már ő is bevallotta,hogy alaptalan volt a félelme:)

2016. okt. 31. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!