Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keresnék, ha ELTE-TTK...

Mennyit keresnék, ha ELTE-TTK bioszt végeznék pl etológusként?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mennyit keresnék, ha ELTE-TTK bioszt végeznék pl etológusként? Van esélyem normális fizetésre? Vagy ez itthon reménytelen és inkább maradjak valami gazdasági tanulmánynál?

2017. máj. 31. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
közalkalmazotti bértábla szerint nagy eséllyel
2017. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
U tudnád esetleg linkelni?
2017. máj. 31. 20:06
 3/9 anonim ***** válasza:

persze:

[link]

2017. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Munkát sokat, pénzt annál kevesebbet :) egyetlen "lehetőség" az hogy maradsz tovább kutatni és/vagy tanítani, akkor pedig a fentebb említettek alapján alakul majd a fizud..
2017. máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem sokat. Én biosz végeztem, de az öko irány nem túl jövedelmező, csak a molekuláris, mert akkor kutathatsz
2017. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mindenképp maradj a gazdasági tanulmánynál, semmiképp se legyél természettudós. Nem lehet jó biológus abból, aki csak a pénz miatt áll annak és nem a kutatás iránti vágy hajtja. Egyébként legdinamikusabban jelenleg a molekuláris biológia fejlődik, így őket keresik a leginkább.
2017. jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. válaszoló, valóban nem azért megyek biológiára mert kutatni szeretnék, hanem mert állatokkal szeretnék foglalkozni, szinte bármilyen formában, segíteni szeretnék rajtuk, gondozni őket, de állatorvos nem szeretnék lenni, így szerintem ez az ami a legközelebb áll hozzá. De nyilván tudni szeretném, hogy éhen fogok-e halni.
2017. jún. 4. 12:06
 8/9 anonim válasza:

Engem is érdekek az etológia, de a válaszok egy kicsit elkeserítettek.

Van egyáltalán olyan munka/szakma az országban amihez biológia és angol kell, valamint állatokkal foglalkozhatok? +Nem 120.000Ft-ért dolgozom?

2018. jan. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondom: kutató, vagy vmi labor Pesten, vagy külföld.
2018. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!