Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki építőiparban dolgozik...

Aki építőiparban dolgozik kivitelezés területen, az hogy szerezhet szakmai tapasztalatot? Mennyit lehet elkérni bsc építőmérnök/műszaki menedzser diplomára, felsőfokú angolra kezdőként?

Figyelt kérdés
Tapasztalatom csak rajzolásban van eddig.Trollok kíméljenek!A normális válaszokat megköszönöm!

2017. jún. 2. 16:39
1 2
 11/12 Fatal_3rror_ ***** válasza:
88%

Az egyetem az már nem "iskola" hanem egy felsőoktatási intézmény ahol kapsz egy szakirányról széles körű, de alap tudást. De ezzel még szakmai tapasztalatod nem lesz.


Nyelvvizsga ugyanez, lassan mindenkinek a zsebében van egy, az messze nem jelenti azt hogy élesben is tudja olyan szinten használni a nyelvet, amennyire elvárnák.


Dolgoznod kellett? Egyem a szíved, minden második egyetemista dolgozik már az egyetem alatt is. Akinek van egy kis esze, az rögtön szakirányú, gyakornoki munkát keres. Lehet hogy egyetem alatt nem ebből fog meggazdagodni, de mire kikerül az életbe, ott lesz az önéletrajzában hogy 3 helyen dolgozott összesen 1-2 évet és mindjárt nem nulláról indul.


Ráadásul nekem az sem tiszta, hogy ha téged ennyire nem támogatott "anyuci, apuci" akkor mi a tökömnek jártál 8 évig csak egyetemre bevétel nélkül.

2017. jún. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszem valami nagyon betalált!

Fáj az igazság?

2017. júl. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!