Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az ismerőseitek között van...

Az ismerőseitek között van olyan aki 100 milliós nagyságrendű autót birtokol? Ha igen mivel foglalkozik és milyen végzettsége van?

Figyelt kérdés

Tehát nem a tipikus már-már utcaképnek nevezhető 7-es BMW, S Class Merci, A8-as Audi hanem pl. egy Ferrari F12 Berlinetta ( [link] ), Lamborghini Aventador ( [link] ), Rolls-Royce ( [link] ). Tudom gyermeteg kérdésnek hangzik, de egyrészt imádom az autókat (és a gazdagság fokmérőjének tartom), másrészt számomra még az is elképzelhetetlen, hogy valaki miként képes megengedni magának egy 20-30-50 milliós BMW-t vagy Mercedest, nemhogy egy ilyen iszonyatosan drága autót. Pedig biztos vagyok benne, hogy kis hazánkban nem is olyan ritka az ilyen értékű autó, mert még magyar rendszámmal is láttam már pár ilyen méregdrága autót még vidéken is, a fővárosról nem is beszélve.

Ismertek ilyen embert? Ha mégsem akkor az is belefér, ha két 50 milka körüli (S Class AMG, BMW M6, Porsche 911 Turbo S, Audi R8, Ferrari 458 stb.) luxusautója van. Ha igen, mesélnétek róla röpke néhány mondatban (foglalkozás, hogyan kezdte, családi háttér ilyesmik)? Válaszaitokat előre is köszönöm.



2017. jún. 6. 21:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

vállalkozó.. 100 ember dolgozik a cégében. évi 2,3 milliárdos forgalmat zár..


ebből ha mindent kifizet akkor is marad minimum 500+ millája, mivel azért nem olyan nagyok a kiadásai.

2017. jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egy nagyon kedves barátom Aventadort vezet, ő Svájcban ügyvéd. Rolls Royce Phantom Drophead Coupét vezet egy cégtulajdonos ismerősöm, aki Pesten él, de Ausztriában van a vállalkozása. Nekik ez hobbi, én pl. állandóra nem vennék egy Ferrarit. Nekem elég az Audim is, a páromnak BMW van. Kielégíti az igényeinket. Menedzser vagyok egyébként, jó családi háttérrel.
2017. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!