Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Családi körötökben milyen...

Családi körötökben milyen plusz munkával szereznek pénzt ismerőseitek?

Figyelt kérdés

Plusz munka lehetőségek érdekelnek.

Akár szakmai, pénzügyi szakmai területen.


2015. nov. 17. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Filmipari statisztaként.
2015. nov. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A férjem hobbiból oldtimer autókat restaurál majd ad el. Kiadás amikor megvásárolja de a dupláját szokta érte kapni, ha nem többet.

Az unokanővérem kézzel készített esküvői köszönőajándékokat készít hobbiként és értékesít az oldalán/kézműves oldalakon is.

2015. nov. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szomszédom lepukkant csónakokat vesz és javít fel, majd eladja. Tesóm angolt tanít gyerekeknek.

Barátok közt van aki gitározni kiül a térre egy kalappal... vagy épp olcsón vesz neten külfölről cuccokat és drágábban eladja itthon.

Én volt amikor csináltam kulcstartókat, ékszereket, gyöngyökből vagy süthető gyurmából és azt árultam a neten.

Ja és ismerek olyat aki kukázik... nem csöves, de az emberek kidobnak néha értékes könyveket, stb, ezeket ő megmenti és eladja.

2015. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A barátom imád hobbi szinten gravírozni, általában külön kérésre ismerősi körben csinálgat dolgokat és adja el nekik, igaz nincs belőle nagy haszna mert a pénzből fejeket meg egyéb felszereléseket vesz. De ez mellett még vállal rendszeresen fuvarokat egy szállítmányozási cégnél, többnyire takarítószereket, elektronikai eszközöket és egyéb kisebb alkatrészeket kell más munkahelyekre vinnie külön kérésre amiből azért csurran cseppen némi zsebpénz. A főállású munkája is ennél a cégnél van ahol háztartási gépek javításával, szerelésével foglalkozik elsősorban. Ezt szokta időnként maszekban is vállalni hogy jár családokhoz pl mosógépet vagy bojlert javítani. Nyáron meg néha eljárnak füvet nyírni nagyobb területekre magán területekre persze meg akkor szokott a cégén belül elmenni egy pár napos körútra ahol hivatali úton leselejtezett elektronikai készülékeket vesznek át az mosógépektől a számítógépekig szinte minden szokott lenni. A párom ott igaz sofőrként teszi ezt meg de sokszor plusz munkaként beszáll a javítási munkálatokba ahol azért csurran cseppen némi túlóra pénz és szereti is csinálni.


Én meg imádok emberek közt dolgozni, másodállásban fagyizókban, kisebb büfékben szoktam segíteni a dolgokba meg idén nyáron lángososnál dolgoztam másodállásba ami kemény volt de nagyon élveztem mert sok kedves embert ismertem meg meg ott tényleg ezerszer jobban értékelték a munkámat mint a főállású helyemen ahol egyszerű kasszásként dolgozok ami számomra tetszik mert sok kedves emberrel hoz össze a sors imádom ha mosolyognak rám egyesek még olyan ember is akit messziről nézve elég félelmetes, agresszív embernek könyveltem el de amikor közel került hozzám egyből megváltozott a véleményem. De ez mellett néha eljárok takarítani is egy gyárnak az irodáit kell takarítanom 2 hetente kell 5 napot este 6-8 óra között lenyomnom ami nagyon laza munka, semmi extra másodállásnak kiváló ott az őrök irigylik is tőlem a munkát.

2015. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!