Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Interjú, segítség! Amikor...

Interjú, segítség! Amikor megkérdezi a főnök hogy miért a pénzügy világa tetszik és miért pont a takarékszövetkezet, miket mondjak? Illetve előzőleg lejegyezték hogy nettó 90. 000Ft -ot szeretnék. Hogyan védjem meg?

Figyelt kérdés

Pályakezdő banki ügyintéző vagyok, egy érettségi után elmentem egy 2 éves Okj-s tanfolyamra, ahol banki ügyintéző szakon végeztem.

Ez nem főiskola volt, hanem szakközép, ami a főiskolával működött együtt, így a Tomoritól kaptuk a bizonyítványt ami felsőfokú végzettséget adott(de nem oklevél).

Gyakorlaton is takarékban voltam.

Segítsetek ha van ötletetek!


2010. szept. 14. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát apám . elvégeztél egy tanfolyamot. Valószinű olyan szakmát választottál, ami tetszik, mert különben akkor vmi szociális munkás OKJt végeztél volna.

És most meg nem tudod, miért szeretnél a pénzüggyel dolgozni?

2010. szept. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Biztosan azért tettem fel a kérdést hogy tanácsot kapjak.

Ez az első normális interjúm.

Persze nagyjából eltudom mondani miért, de azért várok válaszokat.

2010. szept. 14. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt lehet azt mondani, hogy jó voltál matekból és érdekelt ez a terület.

Szeretsz emberekkel foglalkozni (feltéve, ha ügyfeles leszel).

Stabilitásra vágysz, biztos jövőre, s itt ezt megkapod. (Ez a pénzintézeti típus már régóta jelen van, behálózza az egész országot)

Van fejlődési lehetőség.

Esetleg, ha kisebb faluban, városban van az intézet, akkor azért, mert családias, közvetlenek tudtok lenni az emberekkel.

2010. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amiért te azt választottad. Én egyszer betanultam egy sablonszöveget, teljesen felesleges volt, mert kifelé menet még épp hallottam, hogy "ez is csak a sablon dumát nyomatta, felejtős". Jobban jársz, ha őszinte vagy és egyedi. Persze azt jegyezd meg, hogy melyik három pontra szeretnél mindenképpen kitérni.
2010. szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!