Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen helyzetben mit tennétek?...

Ilyen helyzetben mit tennétek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Rohadt nehezen találtam magamnak normálisnak mondható állást részben kellő végzettség, részben tapasztalat hiányában (pályakezdő, félbehagyott egyetem) mire végre megszántak eggyel könyörületből. Azóta ezt folyamatosan érezteti velem a főnököm, illetve szeret megalázni mások előtt. 2 hete vagyok itt, ti meddig tűrnétek a beszólásokat?

2017. jún. 12. 05:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%
JA, ha nem birod a kritikát, akkor minek kérdezel?
2017. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ez nem kritika, a kritika érvelésből áll és nem a kérdező személyére, hanem a kérdésre reflektál. Ezek többségében nem magára a kérdésre adott válaszok, hanem a képzelet szüleményei. Amit egyesek próbálnak rám projektálni. Piacvezető cégnél dolgozom, egyedül a kérdésben fogalmazottak érdekelnek. Minden más egyéb képzelgést, gyűlöletet és irigységet tartsatok meg magatoknak.
2017. jún. 12. 19:20
 13/15 anonim ***** válasza:
75%

Na tudod, mit? Akkor ezzel a nagy mellénnyel, amivel itt kiosztottál minket, nyugodtan oszd ki a főnöködet is.

Bár ezek után már azt is el tudom képzelni, hogy épp azért aláz, mert túl nagy mellényed van :-)

2017. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A főnököm viszonylag "nagy ember"...hozzátok képest mindenképpen ;)
2017. jún. 13. 06:24
 15/15 anonim ***** válasza:
39%

Ha ilyen magasan kvalifikáltak vagytok, akkor meg mi a búbánatnak "ereszkedtél le" az ilyen "pórnép"-hez, mint mi, - és KÉRTÉL TANÁCSOT?

Akkor csak tűrjed szépen a megaláztatásokat - elvégre ha egy "nagy ember" aláz, az mégiscsak más, mintha egy mezei főnök aláz... :D

2017. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!