Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mégis miért nem jeleznek...

Mégis miért nem jeleznek vissza interjú után?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy kb 1 hónapra jelentkeztem egy céghez ahol 2 körös interjú volt. Az elsőn megfeleltem és már a következő héten hívtak a másodikra. Azt ígérték, hogy eredmény a rákövetkező hétre lesz de nem lett. Gondoltam nem vettek fel, nem vagyok naív. De mivel nagyon tetszett a cég írtam nekik, hogy hol a visszajelzés (persze udvariasan). Írták, hogy azutáni héten lesz ami után ígérték, mondom jó. De akkor sem kaptam választ és megint egy új hét kezdődött. Nem értem igazából. Nem vagyok gyerekes jelentkeztem máshova is de tényleg sokat jelentett ez a hely. Azt nem értem, hogy most tényleg játszmában vagyok vagy most mi van. 90%ban biztos voltam hogy visszaírnak, hogy nem vettek fel, de akkor írják ezt vagy hogy felvettek. Nem értem mi ez az időhúzás.
2017. jún. 19. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Nyári szünettől kezdve bármi történhetett. Nem TE vagy nekik a világ közepe, hanem egy vagy a 100 jelentkezőből.


Légy türelmes, mert lehet, pont ez is az egyik felvételi "feladat", ki az, aki képes várni, és nem hívogatni a HR-est hetente.

2017. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xswerdy ***** válasza:
74%
az is lehet, hogy valakinek már ajánlatot tettek, és az ő visszajelzésére várnak (netán arra, hogy ténylegesen belépjen)m és Téged tartalék játékosnak tartanak, és még ezért lebegtetnek.
2017. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség türelem játékra gondolni. Ennyi volt, keress egy másik munkahelyet.
2017. jún. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Vagy ez egy ilyen komolytalan, vicces munkahely, gondolják tudsz te várni 1/2 évet is, akkor is jó lesz neked ha felvesznek dolgozni, addig meg már 10 embert felvettek csak épp téged nem, akik időközbe ugye ott is hagyták őket.
2017. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor megcsúsznak ezzel vagy várnak valakire hogy elfogadja-e, nekem is volt ahonnan az ígérték hogy pár nap múlva, 2 hét múlva szóltak vissza email-ben mert az első jelöltre vártak, de volt olyan ahol még el se fogadta a másik de már elutasítottak. Amúgy telefont ne nagyon várj, az elutasítást már nem sok HR-es vállalja telefonba, dobnak egy sablon emailt, hogy véletlenül se kelljen indokolni. De az esetek legnagyobb részében nincs visszajelzés egyébként. Amikor munkát kerestem tavasszal, több mint 50 helyre küldtem önéletrajzot, ebből 5 interjúm volt, 3 írt hogy köszönik a jelentkezést de nem, a többi semmit se reagált, minden interjún telefont ígértek, csak email jött.
2017. jún. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!