Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri gazdagnak lenni?

Megéri gazdagnak lenni?

Figyelt kérdés

A véleményetekre vagyok kíváncsi, ugyanis sok olyan oldalt találni a neten, ahol azt írják, ez mentalitás kérdése. Szerintem ezeknek az oldalaknak vajmi kevés realitásuk van.

Ott dicsőítik a gazdagságot, a szegénységet meg a rossz gondolkodásmóddal hozzák párhuzamba.

Szóval a két kérdésem az, hogy véleményetek szerint ezek az oldalak blődségeket írnak-e, valamint hogy meg-e éri hajtani az életben a mesés gazdagságot?


Üdv: Attila



2017. jún. 21. 21:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
Megéri
2017. jún. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

Megéri egészségesnek lenni?

Megéri boldognak lenni?

Megéri boldog, egészséges, gazdagként élni?


Kérdező hány éves magoncot tisztelhetünk benned?

2017. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Üdv mindenkinek!

25 éves vagyok kedves utolsó, bár nem hiszem, hogy itt ez most fontos lenne.

Kicsit rosszul fogalmaztam. Az érdekel, hogy a gazdagságig vezető utat megéri-e megjárni? Mármint hogy nem lóghatsz annyit a barátokkal, családdal, amennyit szeretnél, szeretteid valamilyen szintű elhanyagolása, rengeteg stressz, túlhajszoltság...

2017. jún. 22. 21:24
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"nem lóghatsz annyit a barátokkal, családdal, amennyit szeretnél, szeretteid valamilyen szintű elhanyagolása, rengeteg stressz, túlhajszoltság..."



Sok ember ezeket a dolgokat nem azért szenvedi el, hogy majd egyszer gazdag legyen, hanem hogy legyen mit ennie meg ne váljon hajléktalanná....

2017. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez megint egy annyira közhelyes, fölöslegesen filozofálgatós kérdés, aminek abszolút semmi értelme.


Megéri gazdagnak lenni? Az emberek 90%-ának a problémáira a pénz jelentené megoldást. Teljes mértékben IGEN. Egy-két kivételtől eltekintve a pénz az élet minden területén megoldást nyújt, és boldogságot hoz.


Az odavezető út:

Miről beszélsz? Ez nem egy recept, hogy csináld azt, ami a szakácskönyvben le van írva, és te is ugyanazt kapod. Nincsen erre egyértelmű út, hogy hogyan érheted el. Ha lenne, mindenki azt csinálná.

Ez szerencsén. Ha jó adottságokkal, képességekkel születtél, jó családi körülmények közé, megfelelő anyagi háttérrel és vannak kapcsolataid, akkor sokkal könnyebben elérhető a gazdagság. Ha nem, akkor akárhogy vergődhetsz, nem fogsz egyről a kettőre jutni.

2017. jún. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!