Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti váltanátok munkahelyet a...

Ti váltanátok munkahelyet a helyemben?

Figyelt kérdés
Az állás maga jó, sokat vártam hogy szakmámban el tudjak helyezkedni, a fizetés is jó meg a főnököm is aránylag jó fej. Van előrelépési lehetőség is, kb 5 év múlva. Viszont a kolléganőmmel kicsit nehezen jövök ki, olyan sértő beszólásai vannak hogy néha sírhatnékom van tőle, de máskor meg normális. Anyám lehetne, egész nap össze vagyunk zárva. Eléggé túl vagyok terhelve, kb 4 órát utazom a munkahelyemre minden nap, és nagyon nehezen megközelíthető. Egész nap csak rohanok, nem igazán tudom én se összeszervezni a dolgokat és mindig el vagyunk úszva a sok teendővel. Nem is igazán szeretem, sokszor hányingerrel megyek be dolgozni. Ti váltanátok a helyemben? Félek hogy bánnám.
2017. jún. 25. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, én váltanék.
2017. jún. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged szerintem mindenképpen válts
2017. jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én addig várnék vele, míg nem lesz jobb lehetőségem. Bár ha már szarul vagy ha arra kell gondolnád, hogy be kell menned dolgozni akkor sürgősen keresnek valami hasonlót.
2017. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én váltanék mégpedig azonnal. Napi 4 órát utazol, 8-at dolgozol, mikor élsz? Előrelépés 5 év múlva? A híre sem lesz talán meg a cégnek.
2017. jún. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy 1,5 év múlva már esedékes lenne az előrelépés. Kivárnátok? Közszférára is cserélnétek? (mondjuk a jelenlegi is állami cég)
2017. júl. 2. 21:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem eri meg meg ha egy ev mulva is lenne az elorelepes.


Nevetseges, hogy te meg a szabadidodet is utazassal toltod, csakhogy megalazzanak es taccsra tedd magad? Nem er annyit a dolog. Nem fogsz tudni valtoztatni a kornyezeten max ha lelepsz.


Imadom, amikor a cegek istent jatszanak, vagy a tokeletes munkaerot keresik, kozben meg a maguk haza tajan sem kepesek rendet tartani es egy mergezo kornyezet alakul is.


Nekem is volt ilyen, szakmamban, a fonok jo arc volt, kozel volt, de minden mas undorito. Le is leptem.

2017. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!