Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állást keresni úgy hogy van...

Állást keresni úgy hogy van állásom most is és ez egyben a fizetési igényemet is erősen köti ez mennyire nyerő a munkáltatók szemében?

Figyelt kérdés

Ismerjük az az álláskeresőt akinek jó ideje nincs állása és már fogytán a pénze a tartaléka és ez nagyon kedvező a leendő munkálttónak, mert egy kétségbeesett megszorult emberrel van dolga, aki kb mindenre hajlandó csak legyen már állás. És ugye a fizetéssel is úgy van hogy annyi amennyi kevés akkor kevés de legalább van valami

És ott van az én típusom akinek van munkahelye van pozíciója van egy adott fizetése de előrébb akarnék lépni. A dolog nekem nem élethalálkérdés van egy biztos állásom nem vállalok el akármit nem vagyok kétségbeesett megszorult stb. Nem fogok semmit elvállani csak azért hogy legyen már valami. És a fizetés is olyan nálam hogy van egy mostani fizetésem ez alá nyilván nem megyek de pont ennyiért se váltok. Ha már váltok akkor mostani fizu + legalább 20% többletet kérek különben minek váltanék.

Szóval mindezzel mennyire vagyok nyerő egy leendő munkáltató szemében? Hogy nem egy megszorult állásért remegő egérke vagyok hanem egy magabiztos valaki akinek van egy igényszintje és azt teljesíteni kell a munkáltatónak vagy fel is állok az asztaltól és nincs miről beszélnünk?


2017. júl. 1. 12:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Newsflash: Az emberek 90%a munka mellett ketes másikat....
2017. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

A nagy sz-----art... az emberek 99%-a akkor keres állást ha a régiből kiáll a rúdja vagy megszűnt...

legalábbis itt Mo-n...

az emberek 99%-a meg nem mozdítja a valagát csak ha már ég a ház

2017. júl. 1. 12:42
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hol èlsz, de nincs így. Maximum valami elmaradott faluban. Az emberek, màr a gondolkodò fajta, folyamatosan keresi az ùj lehetősègeket. Vège annak a vilàgnak, ahol egy helyről mèsz nyugdìjba.
2017. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen hatalmas pozícióban lehetsz, ha egy rohadt vesszőt képtelen vagy kirakni a süket dumádban.


Én bővítettem az irodát, 5 új embert vettem fel nemrég, elvétve volt 1-2, aki állástalan, a többi váltani akart.

2017. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó reggelt kívánok. MO-n a kvalifikált dolgozók 99%-a (!) munka mellett keres állást és a legnagyobb részük nem azért, mert kifele áll a vessző hanem mert manapság az a trend, hogy előrelépni csak cégváltással lehet, cégen belül nem.
2017. júl. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én meg azt látom hogy mindenki be van betonozva és akkor mozdul ha ostorral csördítenek végig rajta vagy még akkor se
2017. júl. 1. 18:03
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
Engem épp azért nem vesznek fel új helyre, mert van állásom jelen pillanatban, épp emiatt esélyt sem adnak, szóval nekem az a tapasztalatom, hogy nem tetszik a munkáltatóknak, ha van melóm éppen és váltani akarok. Az okát nem mondják el.
2017. júl. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nekem is ez a tapasztalatom. az kéne nekik hogy azonnal kezdjek ...és amikor kiderül hogy állásban vagyok egyből félreáll a szájuk...
2017. júl. 2. 09:30
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
7, ahol nem tetszik, hogy nem jössz el azonnal, oda ne is akarj menni. Jó esetben egy munkáltató tisztában van az Mt szabályaival, és nem várja el, hogy csalj a kedvéért, és mondjuk tp-re menj a felmondási időd alatt. Ha elvárja, hidd el, ő pont ilyen hozzáállással kezeli a törvényt...
2017. júl. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mint mondtam, kvalifikált állásoknál nagyon nem ez a helyzet. Sőt, az az igazán fura a munkaadónak, ha a jelentkező nem dolgozik valahol. Ugyanis ez vagy azt sugallja, hogy kirúgták (ami nagyon negatív) vagy azt, hogy valamiért felmondott és annyira sem felelősségteljes, hogy időben lássa ezt és gondoskodjon az új munkahelyről.
2017. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!