Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha a munkáltató semmi infót...

Ha a munkáltató semmi infót nem hajlandó megosztani?

Figyelt kérdés

Van, hogy felteszem az önéletrajzom nagyobb álláskereső oldalakra. Nem feltétlen töltik azt le, sokszor max emailt írnak de be sem mutatkoznak, semmi, max hogy hívjam fel. Lehet én vagyok pancser, de nem adok ki számot, adatot, hívok fel senkit, csak rossz tapasztalatom van ilyen helyzetekből, így válaszként azt szoktam írni, hogy írjon már valamit a poziról, cégről stb, aztán átküldök egy önéletrajzot. mint a rendes hirdetéseknél szokás.


Erre megkapom, hogy én idegen vagyok, és nem hajlandó egy ismeretlennek írni a cégről, meg ajánlatról és én vagyok a komolytalan emiatt...Mit tennétek ekkor?


2017. júl. 13. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
38%
Bocs, de olyan marha unalmas már e a kérdés. Hosszú évek óta az van, hogy te betolod a CV-d pár adatbázisba, közben meg jelentkezgetsz azokra az állásokra, ahova a leírás alapján megfelelsz. lehet hisztizni meg vergődni ezen továbbra is, hogy nem írják ki, hogy XY cég és ennyi fizetés, a legtöbb esetben nem is lesz kiírva, mert semmi köze hozzá a konkurenciának. Alapvetően ha nem is vagy alkalmas a pozícióra, nem fogják az idjeüket húzni veled, onnantól meg, hogy van esély, elkezdhettek tárgyalni.
2017. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
totál nem ez most a probléma, amit írtál
2017. júl. 13. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!