Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjú kávézóban,...

Állásinterjú kávézóban, pubban, klubban, mire érdemes figyelni?

Figyelt kérdés

Eddig, csak a cégek telephelyén volt állásinterjúm.

Egy termelő, forgalmazó ipari cég egy tőlük független kávézóba hívott interjúra, ami inkább pub/klub jellegű.


Mire érdemes odafigyelni?

(diplomás állás)


Köszönöm a válaszokat, minden hasznos tapasztalatot felpontozok!



2017. júl. 13. 22:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bábcégek vagy fedőszervezetek is dolgoznak a valódi cég mellett, de tuti, hogy van valami suskus a dologban.
2017. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11.: Szerintem, mivel egy egyetem közeli helyen lett volna a kávézós interjú és egy olyan ember csinálta volna aki az egyetem tehetség pontján is dolgozik, így valami EU-s pályázat pályázati elemei az interjúk.


Azaz arra gondoltunk, hogy nem is kell nekik senki, mivel, már 6-7 hete fent van a hirdetés. Elmennek a delikvensek, készül róluk egy fotó, esetleg aláírják a jelenlétit, vagy aláhamisítják nekik és máshova egy EU-s pályázatba elszámolják a jelentésnél az interjúkat...

Azt nem írta, hogy a CV-t is törölte, magyarul, már akár azok is mehetnek egy pályázat jelentésébe...


Én ilyenre is tudok gondolni.


De ami valószínűbb, hogy valami szutyok cég, szutyok telephely, nem gyárt, csak forgalmaz és csak a hatóság miatt kell az MSc diplomás.


Szépen aláíratják vele a minőségbiztosítási tanúsítványokat, aztán ha valahol, pl. felrobban egy ipari kazán és meghal valaki, akkor téged vesznek elő, aki aláírtad a tanúsítványt...


A harmadik, amit fent is írtak, hogy áruterítői, üzletkötő, azaz ügynöki és jutalékos rendszer.

Azaz kamu, átverés.

2017. júl. 16. 01:01
 13/14 anonim ***** válasza:

Na az ügynöki jutalékos baromságokat kerüld el messzire,mint a pestist. MLM-átverés lesz az, egy huncut garast nem fogsz vele keresni, ezt garantálom.


MLM = pénzedet el-MLM!!!

2017. júl. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

13.: Ez a cég nem MLM, de sokat elárul róluk, hogy a "Szervetlen vegyi alapanyag gyártása" főtevékenység alatt, rögtön a "Fa-, építőanyag-, szaniteráru-nagykereskedelem" tevékenység van bejegyezve.


Akkor most vegyi üzem, vagy tüzép telep?

2017. júl. 17. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!