Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Unalmas az informatikusok/prog...

Unalmas az informatikusok/programozók munkája?

Figyelt kérdés
Érdekel a programozás, állítólag jól is lehet keresni vele, de félek hogy nem fogom sokáig élvezni. Láttam jópár hozzászólást amik arról szóltak, hogy 4-5 év alatt kiégnek, mert ugyanazt kell mindig csinálni. Akik már több éve dolgoztok: mi a véleményetek?
2017. júl. 19. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Hülyeség. Egy infos munkaja a legérdekesebbek között van, csak az mondja hogy unalmas, aki megijedt egy aprócska kodtól és az egész programozást elkönyvelte unalmasnak. Ha szereted a kihívásokat, szeretsz gondolkodni, akkor biztos hogy nem lesz unalmas. Ha meg mégis akkor egyszerűen munkát váltasz. Van belőlük bőven
2017. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy unalmas. Minden nap ùj feladatok, ùj kihìvàsok.
2017. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem unalmas. Ami nehezebb szokott lenni azok a kötelező jópofizások munka után illetve néhány munkahelyen az elprezisedés és a bullshit duma arról hogy nem pénzért dolgozok hanem mert innováció. Ezt elhazudom, minden rendben
2017. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megnyugtattatok :D Nem tudom mit kezdtem volna magammal ha elmegy tőle a kedvem.
2017. júl. 19. 13:33
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ mit csinál, meg hogy tényleg érdekel-e. Ha nem, és csak a pénzért akarod csinálni, valószínűleg egyáltalán nem fog menni.

Egyébként pedig lehet unalmas is. Hiába vagy te motivált, ha a vezetőség szerint pont valami ratyi cucc lesz a prioritás, akkor könnyű ráunni. Velem is volt, hogy átmenetileg olyan projekten kellett dolgoznak, hogy minimális motivációm nem volt, és napi 4 órában fail videókat néztem a neten helyette.

2017. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Előző vagyok, a lényeget kihagytam: alapvetően nem unalmas, csak eljuthat oda, hogy az legyen.
2017. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok, annyit még hozzátennék, hogy a főnököm akit nem szeretnék megnevezni de egy országos szinten elismert kiberbiztonsági szakember azt mondta nekem, hogy a kódolást mindenki megunja előbb-utóbb. Ő már unja. Én még nem. Kitudja mi lesz :D
2017. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Itt a gyikon van egy hülye aki minden hasonló kérdés alá írja hogy: '' minimálbér, napi 15 óra munka, dögunalom'', de nem tudja mit beszél.



Amúgy ha megunod amit csinálsz válthatsz, informatikán belül is millió dolog van, amik teljesen különböznek egymástól.

2017. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!