Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmák, munkahelyek...

Milyen szakmák, munkahelyek vannak ahol szinte mindenki képes érvényesülni?

Figyelt kérdés
Mondják, hogy azt kell csinálni amit szeretsz stb. tegyük fel hogy valaki nem találja meg ezt a valamit soha egész életében, vagy nincs is neki.Milyen pénzszerzési, megélhetőségi lehetőségek vannak? Adott egy érettségi de nem egyetemista szint. Remélem érthető és nem csak fikázást kapok válaszként. Előre is köszönöm
2017. júl. 22. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Utcasepro. Ahhoz tenyleg semmi nem kell, csak bird a gyaloglast.
2017. júl. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
bármilyen irodai munkához elég egy érettségi :D nekem is csak okj van de mindig irodába dolgoztam és nagyon szerettem!
2017. júl. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Remélem érthető és nem csak fikázást kapok válaszként"

1-1

Második, köszönöm szépen. Első végülis legit amit irtál, de gondolhatod, hogy ha már van egy alapműveltségem, nem vagyok buta és nem életképtelen, csak épp nem feltétlen találom a helyem a világban, attól még nem akarok utcaseprő lenni, és képes is vagyok jobb életkörülmények között élni, én csupán pár tippet kértem, ha már úgy is volt pár szabad percem, miért ne?

2017. júl. 22. 10:52
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

"bármilyen irodai munkához elég egy érettségi :D nekem is csak okj van de mindig irodába dolgoztam és nagyon szerettem!"


Azt ugye vágod, hogy a programozók, mérnökök, CAD designerek, jogászok, kontrollerek, könyvelők stb is irodai munkát végeznek és a feneked kitörölhetnéd az okjddal ezekben a munkakörökben?

2017. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
gondolom adminisztrátor, recepciós,értékesitő, ügyfélszolgálatos állásokra gondolt a kettes, azt én is tudom, hogy azokhoz kell egyetem igy nem is olyanokra gondoltam:)
2017. júl. 22. 12:23
 6/9 A kérdező kommentje:
azokhoz amiket irtál, kell egyetem*
2017. júl. 22. 12:24
 7/9 anonim ***** válasza:
elmondom neked hogy én könyvelőként,pénzügyesként dolgoztam egy okj-val, senki se beszélt programozásról. 2-es voltam
2017. júl. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
irodai munka alatt az emberek 99%-a az adminisztrációs munkákat érti, te úgy látszik abba az 1%-ba tartozol :D
2017. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk egyes CAD/CAM munkákhoz, könyveléshez, pénzügyi ügyintézéshez, TB ügyintézéshez pont nem kell egyetem.


Kérdező, menj el halottégetőnek.

2017. júl. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!