Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik ilyen alacsonyabb béren...

Akik ilyen alacsonyabb béren vannak, azok hogyan gazdálkodják ki, hogy egész nyáron fesztiválon veretik?

Figyelt kérdés

pl sorba álltam efotton (10ezer napijegy)...és bőven voltak (bocs) prolik, akik ugy vették a napijegyet, mint a cukrot.


beszélgettek ott egymással, hogy milyen rosszak a munkahelyi körülmények, rossza bér...nahát azért fesztivál napijegyre és szabadságra telik.


Sporolnak egész éven a fesztiválra? Vagy hitelek?


2017. aug. 1. 20:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
egy vonaton jöttem velük déliből...
2017. aug. 1. 21:20
 12/16 anonim ***** válasza:
64%
Van ismerősöm a Provident HQ-ban, ő mondta, hogy nem ritka, hogy a fiatalok Zamárdiba a Sound bejáratához kérik a hitelt, és utána fizetik.
2017. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
haha
2017. aug. 1. 21:24
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem is ennyire specifikus mint maga a kérdés, de az is érdekes, hogy míg egész évben a sírás megy, hogy de rossz itthon, nyáron úgy néz ki az összes proli úgy futkos Görögországba, mint régen még a SZOT üdülőbe se a Balatonra. Valamelyik este jöttem haza, és az szúrt szemet, hogy jó ideje már csak pár éves Audik jönnek szembe - most megint könnyen kapni hitelt, vagy mi történt?
2017. aug. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Megint ez a Soundon kirekesztett 32 éves, Zamándis nyaralós, BMW-és, topmodell feleséggel rendelkező gyászhuszár...


Mi van itt sem voltál menő manó a 18-as tini csajoknál?

Most már nemcsak az izmos srácok, meg a kitevős csajok néznek rád lenéző pillantásokkal, de a mekis prolik is, hova jutott a világ már egy ekkora császárt sem tisztelnek, mint te ???

2017. aug. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
nem tom kirol beszelsz en 28 eves vagyok, nincs kocsim, vezna vagyok stb
2017. aug. 2. 07:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!