Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi legyen a szakmám? (IT-n...

Mi legyen a szakmám? (IT-n belül) Többi lent

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom, hogy milyen szakmai ágazatot válasszak az IT szektoron belül. Az egyetem még messze van, de szeretnék egy célt kitűzni.A programozást már próbálgatom, esetleg megírhatnátok, hogy ilyen érdeklődéssel milyen egyetemre menjek, mit tanuljak, stb.
2017. aug. 3. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Tök mind1, bármelyik jó.

Úgyis abban fogsz dolgozni, meg csak abban lehetsz sikeres, amibe beleteszel plusz energiát a kötelezőn felül.

De egyébként ha meg elvégzed, és nem vagy tök kontár, 300.000 minimum meglesz.


Viszont ha már ott tartasz, hogy "szeretnél cél kitűzni", akkor gondolom van ambíciód, szóval ebből ne adjál lejjebb, és akkor király lesz.

2017. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nem végzi el is meglesz a 300 minimum, feltéve ha okos.
2017. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En a webfejlesztest ajanlom. 2010-ben kezdtem programozni, 2012-ben volt az elso gyakornoki munkam. A gyakornoki munkam konkretan arrol szolt hogy az indiaba outsourceolt program hibakat kellett javitgatnom. Aztan dolgoztam egy kozepvallalkozasnal, majd 4 startupnal is. Most ott tartok, hogy a sajat vallalkozasaimat fejlesztem ismerossel, naponta 2-3 orat dolgozunk kavezobol, otthonrol, vagy a vilag barmelyik teruleterol es 5 szamjegyu osszeget keresunk dollarban. Web teruleten annyi munka van hogy hetente kapok 2-3 ajanlatot a vilag minden tajarol (anno mikor munkat kerestem rengeteg helyre feltoltottem az oneletrajzot es a fejvadaszok folyamatosan irogatnak) Ha belekostolsz a webfejlesztes vilagaba, egy ido utan a sajat otleteidet fejlesztheted ami utan arany eleted lesz. 5-6 eve meg nem volt ilyen konnyu a webfejlesztes de mostanaban mar kezd helyre allni a PHP programozas, ha egy biztos tippet szeretnel konkreten hosszu tavu karrierre akkor erre keress ra: Laravel
2017. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!