Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Húzza a száját a főnök, hogy...

Húzza a száját a főnök, hogy nem akarunk szombaton dolgozni, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nehéz fizikai munka, napi 10 órában. szombattal együtt ez már 60 órás munkahét lenne. Persze a szombatra nem jár túlóra sem, csak sima bér. És minden szombaton elvárná a részételt.


Ja, és persze feketén, semmi bejelentés, vagy ilyesmi...



2017. aug. 4. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

sose értem az ilyen kérdéseket, milyen választ vársz rá?


azt, hogy menjél csak a 40 fokba nulla pótlékkal dolgozni, vagy azt, hogy szarjátok le, majd maximum kirúg mindenkit, és akkor nem lesz embere.

2017. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

"Ja, és persze feketén, semmi bejelentés, vagy ilyesmi..."


Jaj de elkezdtelek most sajnálni téged.Bírom már az ilyeneket amikor a magad fajta álszenteskedő emberek mutogatnak a munkáltatókra hogy fekete munkásokat alkalmaznak.Elárulom neked hogy TE is ugyanolyan bűnös vagy mint a munkáltatód.Senki nem kényszerített hogy bejelentés nélkül dolgozzál,nyilvánvalóan neked is jobb ez így úgyhogy ne játszd itt az ártatlant és ne gyere itt olyan dolgokkal amiknek semmi köze sincs a problémához


Itt annyi a probléma hogy szombaton is kell dolgozni.Na mármost mivel nincs szerződés ezért foghatod magad és ha nem tetszik a rendszer akkor elhúzhatsz haza.Ott nyalogathatod a sebeidet,ne itt tedd


Ja és ha feljelented a főnököt hogy feketén dolgoztat embereket akkor nem csak téged b...nak meg hanem mindenkit aki ott dolgozott úgyhogy jól gondold meg hogy az önsajnálatod megér e annyit hogy tönkre tedd másoknak az életét.Nem hogy örülnél hogy van munkád.Ha meg kivágnak a francba akkor meg sír a szátok.Mondjuk az tény hogy büdös a munka,de ha nem tetszik el lehet menni máshova

2017. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
64%

Én mondjuk kiröhögném és lehugyoznám a terepjárót is ha nagyon pampog.


De mivel ti konformista bárányka magyarok vagytok, úgyis be fogtok menni szombaton is cselédelni, ennyi.


Olyanról is hallottam már itt hogy több hónapon át nem kaptak fizetést a dolgozók, de szó nélkül ugyanúgy bejártak dolgozni bárányka módra.

2017. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

# 2


Te vagy az főni? :D

2017. aug. 4. 20:20
 5/8 anonim ***** válasza:

A kettesnek igaza van, miért lepődsz meg?


A fekete munkának 1000+1 hátránya van a kevéske előny mellett.

2018. jan. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondanám neki, hogy ez női munka, csinálja anyád.

Komolyan nem értem, hogy miért nem keresel valami normális melót. Én hetente kapok 5-7 ajánlatot, különböző cégektől. Munkaerőhiány van aki most nem képes munkát találni, az később még ennyire sem fog. Most kell keresni munkát, mert van miből válogatni. Pörög a gazdaság, olcsók a hitelek.

2019. febr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki feketen dolgozik az tenyleg ugyanolyan afacsalas mint aki dolgoztat. Keress rendes nelot.
2019. febr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik felmondasz, ha nem momdazmsz fel akkor meg kussolsz es dolgozol
2019. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!