Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Mit tehetnék ebben a helyzetben? (óvodai gyakorlat)

Figyelt kérdés

Tizedikes leszek szeptembertől, pedagógia szakágazaton tanulok. Minden héten van egy gyakorlati napunk, amit a város óvodáiban szétszórva végzünk el. Kilencedikben a csoportom egy tünemény volt, a gyerekek is szerettek, az óvónőkkel és a dajkákkal is jóban voltam. Tizedikben is szeretnék ebben a csoportban gyakorlatozni, viszont elvileg átmennek a szomszédos óvoda intézményébe, de ezt csak szülőktől elvétve hallottam. Az óvónőkkel kapcsolatba nem tudok lépni, az óvoda intézményéből senkit sem ismerek akitől meg tudnám kérdezni. Szeptemberben még nem megyünk gyakorlatra, el kell mennünk alkalmassági vizsgálatra, ami vérvételt és tüdőszűrést jelent (tavaly az egész szeptembert igénybe vette ez a két vizsgálat). Pontos információ hiányában megkockáztassam a gyakorlati hely váltását? A válaszokat előre is köszönöm!


(A kérdést ebbe a kategóriába találtam célszerűnek kiírni, elnézést ha lett volna ennél megfelelőbb helye)


2017. aug. 7. 00:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Győr?
2017. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, nem Győr
2017. aug. 7. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!