Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőt érdemes bejelölni...

Pályakezdőt érdemes bejelölni vagy 1-3 tapasztalattal rendelkezőt?

Figyelt kérdés
Idén nyáron végeztem egyetemen, most szeretném feltölteni az önéletrajzom netre, nem tudom, hogy a szakmai tapasztalatnál a pályakezdőt érdemes bejelölni vagy az 1-3 év tapasztalatot abban az esetben ha voltam már egy cégnél 1 évet dolgozni igaz gyakornokként (diákmunkásként)?

2017. aug. 8. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Pályakezdőt, mert pályakezdőkre járhat támogatás, és ez fontos infó lehet egyes cégeknek.

Viszont az önéletrajzba írd bele, hogy hol voltál gyakorlaton és ott milyen tapasztalatot szereztél.

2017. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Bejelölheted mindkettőt, úgy nagyobb az esélyed munkát találni. Ha mára behívnak, ott úgiys megkérdezik, mit csibáltál eddig, és ha el tudod adni magad, akkor tökmindegy, hogy gyakornok voltál vagy mi, lényeg, hogy lássanak benned fantáziát.
2017. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!