Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez kezdjek, milyen munkám...

Mihez kezdjek, milyen munkám legyen?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs mivel szeretnék foglalkozni, sokminden érdekel de nem tudom melyik a legjobban...

Ha tantárgyat kéne mondanom akkor az angol nyelv, a magyar irodalom, a történelem, a rajz és a dráma érdekel.

Ezen kívül érdekelnek az állatok, a ruhák, az ha én szervezhetek meg egy programot, ha vezethetek másokat a jó irányba, tanácsokat adhatok, ha szerepelhetek (versmondó versenyen, angol versenyen szerepeltem már és táncoltam és énekeltem már nagyobb közönség elött), szeretek rajzolni, írni történeteket.....

Egyszóval elég sokminden érdekel, és szerintem mindegyik ugyanolyan szinten, fogalmam sincs mi lenne számomra az ideális foglalkozás

16/L



2017. aug. 15. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Átlag HR asszisztens
2017. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rossz végéről fogod meg.

Teljesen lényegtelen, hogy melyik középiskola tárgyak tetszenek, tényleg.


Azt nézd meg, milyen állásból mennyit hirdetnek a professionön/linkedinen, és azok közül válaszd ki, mi az ami érdekelne. Nézd meg milyen végzettség az elvárás, jelentkezz arra, mellette meg tanulj olyan dolgokat, amik adnak tudást is, az iskola csak a papír miatt van.

2017. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!