Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúra megyek, de mit...

Állásinterjúra megyek, de mit mondjak a jelenlegi munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy megsejtsék. Egyszer még ki lehet lőni a beteg vagyok indokot, de ha több interjúra kell mennem, akkor nem lesz túl hihető, hogy minden héten rosszul vagyok.
2017. aug. 16. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél ki szabit. Lehet, családi okokra hivatkozni (anyám beteg),de 1nél többször ezt sem lehet megjátszani.
2017. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nálunk kötelező volt minden szabinkat felhasználni nyár végéig, így már nincs szabim. :(
2017. aug. 16. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor még 1x eljátszhatod a beteg vagyok, vagy anyu bete című sztorit, de túl gyakran sajna nem. Próbáld meg az interjúidat munkaidő végére rögzíteni, vagy első körben kérj telefonos interjút.
2017. aug. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Az őszinteség mindig jobb. Mondd meg nyugodtan, hogy elszaladnál 1 órára, mert lenne egy interjúd.

Én így szoktam, és sosem ellenkeznek.

A főnököd is csak pénzből él, meg fogja érteni, hogy kinéz egy jobb lehetőség, és utánamész, ő is ezt csinálná.

2017. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Bakker, nehogy elkotyogd, hogy kifelé kacsintgatsz! Kuss legyen, pláne a főnök előtt!

Ekkora baromságot ritkán olvasni még a gyékán is, pedig rendesen kitesztek magatokért...

Időzítsd az interjút műszak előttre/utánra, vagy szabi, vagy elkéredszkedsz, mert jön a vízórás, stb. Találd fel magad, és légy diszkrét.

2017. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kéredzkedj el, ha munkaidőd után túl késő a cégnek. Ha ötig dolgozol, és hat késő az interjúra, kérd ötre.

Egészségügyi, magánéleti, okj, jogsi stb miatt nekem jóformán nincs szabim.

Ilyen-olyan szerelő, fogorvos, modulzárók

miatt engem nen szívesen enged el hamarabb.

Pedig olyan irodai munka, ahol múködhetbe a rugalmas munkaidő is akár és amúgy ha hiányzom, mindig ledolgozom.

2017. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!