Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért esik nehezükre a tájékoz...

Miért esik nehezükre a tájékoztatás?

Figyelt kérdés
Láttam egy hirdetést, adminisztrációs munkatársat keresnek. Nem volt leírva semmi információ, csak annyi, hogy fényképes önéletrajzot várnak. Se munkaidő, se bérezés, se elvárás, se munkakör leírás (azon kívül h adminisztráció). Írtam nekik, hogy szeretnék bővebb tájékoztatást kérni. Erre az a válasz jött, hogy nem írnak semmit, amíg el nem küldöm az önéletrajzomat fényképpel, és ezt egyébként is már leírták ezért ha rendesen elolvastam volna a hirdetést akkor tudnám. Ez alapján mit gondoltok erről a cégről? Mennyire fair az, hogy én adjam meg nekik az összes személyes adatomat és fényképemet, mert csak akkor hajlandók elmondni a részleteket? Miért nem lehet korrektül leírni eleve a hirdetésbe? Nyilván, ha megfelelőnek találom az állást akkor egyből jelentkezem és küldöm az önéletrajzomat, de én csak szerettem volna előbb tudni, hogy egyáltalán megfelel-e nekem.

2017. aug. 17. 17:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt, hogy "ezt egyébként is leírták..." azt arra értették, hogy a hirdetésben leírták, hogy küldjek önéletrajzot.
2017. aug. 17. 17:08
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Felejtsd el az ilyet, keress normális munkáltatót.
2017. aug. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Van egy olyan érzésem, hogy nem lett volna minden rendben nemcsak a bejelentéseddel, de tán még a munkakörrel sem. Különben meg sokat elárul az is, hogy ilyen sudri bunkó módon válaszoltak.
2017. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Biztos Zepter és társai...felejtős.
2017. aug. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, annyit tudok, hogy melyik cég, tényleg irodai munka, nem értékesítés és ilyesmi.
2017. aug. 17. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!