Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány körös állásinterjúnál...

Hány körös állásinterjúnál mondod azt, hogy köszi nem folytatod tovább?

Figyelt kérdés
Bár munkaerőhiány van, még mindig túráztatják a jelölteket 100 körös interjúkkal...

2017. aug. 22. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
2
2017. aug. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is 2 fér bele, 5 körös interjúra nincs cérnám...
2017. aug. 22. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
1 ! Nem köröznék, egyszer jelentkeztem, vettem a fáradságot, hogy oda mentem túl van tárgyalva, mit kell bohóckodni ilyennel ?!
2017. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
92%

1 hr-es kör és egy kör a szakmai vezetővel

3., vagy 4. körre csak akkor mennék el, ha bruttóban hétszámjegyű lenne a várható nyeremény :D

2017. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Eddig általában telefonon már mondták, amikor kettőnél több kör lett volna és így utólag mondom, hogy ahol kettőnél több körön kell megjelenni személyesen, azt én kihagyom.
2017. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Max 2 kör, a többi már bohóckodás. Ahogy írták, 1 hr, 1 szakmai. Ha onnantól nem tud dönteni a vezető, én passzolom inkább, azon a szinten az vicc. Vagy megfelelőnek tartja a tudásom és emberileg sincs kifogása vagy nem. Töketlenkedő döntéshozóval (az ilyen nekem nem vezető...) nem tudok együtt dolgozni.
2017. aug. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

1 beszélgetés a fejesekkel, aztán 2 nap próbanap. Azután vagy szerződés kötés, vagy viszont látásra.

2000 Eurós bruttóért ne várjanak bohóckodást. Vagy kellek nekik vagy nem.

Kellettem. Azóta is nagyon büszkék magukra, hogy milyen jó munkaerőt találtak.(Lesz is fizetés emelés, meg tovább képzés.)


Ezek a több körös baromságokkal csak az ember idegeit húzzák.

2017. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!