Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A raszta hajú embereket...

A raszta hajú embereket tényleg nem veszik fel szinte semmilyen munkahelyre, mert már az állásinterjúnál látják a haját és elutasítják?

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 15:57
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
28%
Ha dílert keresnék tuti előnyöd lenne. De felsővezetőnél nem. Szalagmunkánál pedig tök8
2014. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 Őszödi Ferenc ***** válasza:
Én láttam már raszta pultost is.
2014. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
Van raszta kollégám középvezető beosztásban.
2014. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy milyen a hajad,ha nem ismered a főnököt vagy nincs "csókod" akkor nem vesznek fel sehová.
2014. máj. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
18%
Én biztos nem vennék fel a csapatomba raszta hajút.
2014. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Utolsó: Miért nem vennél fel rasztát?
2014. máj. 27. 19:21
 7/48 anonim ***** válasza:
0%
Az ápolatlanság (vagy ápolatlanságnak tűnő kinézet) nem összeegyeztethető a cég profiljával.
2014. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
Gyárba felvesznek, aztán ha jól dolgozól, tudsz nyalni, akkor simán fel tudsz menni a ranglétrán.
2014. máj. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

A raszta az egyik olyan hajstílus amire nagyon figyelni kell. Sok időt, figyelmet és törődést igényel. Aki megcsináltatja és nem törődik vele az csúnya, és tényleg igénytelen, de a legtöbb nem ilyen.


Szerintem a legnagyobb hiba, ha valakit egy ilyen dolog miatt ítélnek el teljes mértékben. A haj csak egy külső dolog. A külső ugyan elmondja, hogy az ember milyen belül, de úgy látom, hogy ezt a kifejezést mindenki félre értelmezi. Direkt vagy véletlen?

Azt veszem észre, hogy aki egy kicsit más azt azonnal kidobják minden közösségből, és még munkát se adnak neki(?)

Én egy olyan világban akarok élni, ahol azt közösítik ki aki nem kivétel, aki beáll a sorba és csatlakozik a vakokhoz. Nem elég, hogy a hajstílusod miatt az utcán is megverhetnek, e mellé még a munkalehetőséget is elveszik előled, csak mert kimutatod, hogy Neked vannak elveid, és harcolsz valamiért. Van egy tarajod, vagy rasztád, és akkor azonnal a tömeggyilkos, drogos huligánnak vagy titulálva.

Ennyire csőlátásúak az emberek?

2014. máj. 28. 09:08
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokat látsz bele. Ez a kérdés nem az igazságról szól, hanem arról, hogy a cég vevői, üzleti partnerei is emberek. Az emberek jelentős része igénytelennek tartja a rasztát, következésképp a cég vevőinek-üzletpartnereinek is jórésze igénytelennek tartja a rasztát, azaz a leendő munkavállalónkat. Nyilván ennek nem teszi ki magát egy ép eszű főnök.

Szóval változásra nem a munkáltatókat kell rávenni, hanem az átlagembert. Majd ha az átlagemberek 100%-a szerint elfogadott viselet lesz a taraj és a raszta, akkor természetesen lesz munka is nekik, nem a gonosz vállalati vezetők összeesküvése a jelenlegi helyzet.

2014. máj. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!