Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügy-számviteli diplomával...

Pénzügy-számviteli diplomával mennyi fizetésre számíthatok Bp-n?

Figyelt kérdés
Angol felsőfokú nyelvtudásom van, ami aktív. Emellett régen németül tanultam ( van középfokom. de passzív), és az egyetem alatt hobbiból franciául, kb alapfokon lehetek. Egy éve diplomáztam, vidéken ahol élek, 100 ezerért bohóckodok egy kisvállalkozó személyi asszisztenseként ( minimálra bejelentve). Nem sok minden köt ide, szívesen költöznék, de kiszámoltam, kb nettó 250 kellene ahhoz, hogy Bpn normálisan megéljek 350, hogy egyedül lakhassak, és 500, hogy családalapításra, nyugdíjra, és a céljaimra ( továbbtanulás) is jusson. Nyilván jó lenne a nettó 500 de nem programozó vagyok. A kérdésem: mit javasoltok, milyen helyekre pályázzak, ahol van előttem perspektíva, de van munka-magánélet egyensúly is? Azt hallottam az ssc-kről, hogy bár jók, de széleskörű tapasztalatot nem igazán adnak, és elég monoton a munka. Az is bennem van, hogy hagyom Budapestet és megyek külföldre, de ugyanúgy mosogathatnék mint egy sima érettségivel, ez nem vonz. És még annyit: a németet vagy a franciát fejlesszem inkább tovább?
2017. aug. 23. 15:13
 1/6 A kérdező kommentje:
BGE-s a diplomám.
2017. aug. 23. 15:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a németet kellene felhozni. 250 nettó reális lehet most is, pár év alatt emelkedhet. Attól függ milyen terület érdekel. SSC jól fizet, és nem minden esetben monoton. (Junior poziknál többnyire az) Túlóra meg nem csak cég hanem pozíció függő is. Szerintem összeségében el kell dönteni mi a fontosabb, általában nyugisabb hely az kevesebb pénz.
2017. aug. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

SSCben br 350. 000 a reális 2 nyelvvel felsőfokon Bpen.

(főleg, ha angol-német, mert ha ritka nyelv lenne: flamand héber, akkor br 450 is lehetne). Tehát ezen összeggel kalkulálj.

2017. aug. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jah igen, SSC, multi: nem lesz sok magánéleted. Van egy csomó elvárt túlóra, amit se ki nem fizetnek, se le nem csúsztathatsz.


Állami-és közszféra: nincs lóvé, van szabadidő. Választani kell!

2017. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Nettó 250-280 a reális szerintem. A németet fejleszd fel, és dolgozz gazdasafinfoskent Budapesten. Szerintem 350-re simán felmehet a fizetésed, az meg már nem rossz és ha infosabb irányba mész a cégnél akkor határ a csillagos ég.
2017. aug. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
83%

Hát... BGE PSZ diploma az nagyon jó, ha az angol valóban tárgyalóképes (amit kétlek, de legyen így), akkor bruttó 400-at bekérhetsz. Ez 266k nettó. Efölött tényleg csak a programozók, mérnökinfósok, villamos- és gépészmérnökök (esetleg gazdinfósok) kereshetnek 1 év tapasztalattal.

Egyébként fizetesek.hu, pü-számviteli fizuk.

2017. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!