Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit lenne erdemes tanulni, a...

Mit lenne erdemes tanulni, a helyzetemben?

Figyelt kérdés

jelenleg 24 eves vagyok, cnc gepkezelokent dolgozom budapesten, ha szettulorazom magam heti7 napban, akkor keresek ilyen netto 240-et, de ezert kemenyen dolgozni is kell...


van erettsegim, hagyomanyos es cnc gepkezelo szakmam...


mit lenne erdemes tanulni? a gepeszmernokin gondolkodok nagyon, jol fizetne biztosan, de felek tole mert habar tanulni szeretek, a matek a gyengem...


szoval szivesen elsajatitanek valamit, egy netto 3-400 jol esne itt bp-n.


ti mit csinalnatok a helyemben, milyen szakra iratkoznatok be?


szeretek autodidakta modon is tanulni, igy tanultam meg angolul folyekonyan


2017. aug. 26. 21:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%

Én is megbántam, hogy mérnökinformatikát tanultam. Gépészmérnökivel sokkal hamarabb és jobb fizetéssel el lehet helyezkedni. /Mondjuk én emelt szintűt raktam matematikából érettségin./


Ha az ilyen gépészeti szakmák vonzanak, akkor ajánlom még a hegesztőit. Ott a jó szakembert itthon is megfizetik. Illetve ha tudsz bánni a fémmel, akkor kovácsolt vas kapukat, kerítéseket milliókért tudsz csinálni, ha van hozzá kedved és tehetséged! ;)

2017. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Légy ember a talpán és jelentkezz egy gepeszmernokire. Ha annyira félsz a matektol akkor vigasztaljon annyi h ne a BME-re jelentkezz hanem OE-ra.( Bár ott is nehéz lesz )
2017. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Azért, ha a matek a gyengéd, az necces mindenképpen.

Összes műszaki egyetem ott indul, hogy jó pár félév magas matek. (néhol több, néhol kevesebb)

2017. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
a hegeszto az nem igazan fizetne jobban, es nagyon karos...
2017. aug. 26. 21:49
 5/16 A kérdező kommentje:
engem valami olyasmi erdekelne leginksbb, ahol nincs akkora borzaszto matek, es valami okj-s, esetleg szamitogepes dolog, es fizetnenek ra mondjuk egy netto 4-5 ot
2017. aug. 26. 21:51
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Na ilyet nem fogsz találni. Kb az összes nettó 300 felett keresonek olyan végzettsége van amiknel kulcsfontosságú a matek. Gépész villamos infó, programozó, közgaz matek elemzés, pénzügy stb...ezek keresnek sokat, és mindenhol van rendesen matek.
2017. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
bátyám miskolcon keres annyit túlóra nélkül cnc-s ként...válts munkahelyet cnc-be nagy pénz van, állj oda munkáltató elé mondd meg neki hogy adjon 300at vagy átmész máshova. Azért nézz szét előtte tuti találnál jobbat
2017. aug. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is a munkahelyeddel van baj, nem a szakmával. Én is dolgoztam ilyen helyen aztán váltottam és kétszeresére emelkedett a fizetésem.
2017. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is munkahely. CNC-sként jobb a szakmád mint egy közgázosnak manapság :)
2017. aug. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
cnc skent mennyi lenne a realis nemi tapasztalattal, siemens es nct vezerlovel fokent budapesten?
2017. aug. 27. 07:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!