Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak én érzem úgy hogy nem...

Csak én érzem úgy hogy nem akarom 10 m2-en leélni az életem (munkahely, iroda)?

Figyelt kérdés
Ha valaki vidéken nőtt fel, falun, az meg tudja szokni egy idő után vagy inkább belefásulni ebbe a kisvárosi irodai létbe? 10 m2-es iroda, gubbasztani egész nap és iratokat gyártani. Nekem ez nem életcél, viszont a gyári munka sem. Kivel lehetne beszélni, ki tudna segíteni abban, hogy mi lenne a megfelelő pálya nekem?

2017. aug. 28. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Elég sok olyan munka van, amit nem helyzet kötve kell végezni. Erőltesd meg a fantáziádat.
2017. aug. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
*helyhez kötve
2017. aug. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja... kőműves, villanyszerelő, egyéb ilyen-olyan szerelő segédmunkás. Ezek valóban járják az országot, de legalábbis a régiót. Szintén egy álommeló.
2017. aug. 28. 09:25
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Én kb. egy 40nm-es irodában vagyok, szóval változtass :D
2017. aug. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

ha van tudásod, tapasztalatod, stb akkor sok minden elérhető.

Túlzás lenne azt állítanom, hogy mindenki azt kapja amit megérdemel, mert ez nem igaz, de azért sok esetben közelít az igazsághoz.

Döntsed el, hogy mi az életcélod, milyen munka az ami tetszene és akkor tegyél érte!

2017. aug. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Valami olyan munka - bár ez már vállalkozás - ahol nincs főnök, nincs határidő, nincs olyan jellegű stressz... ami kikapcsolódás is egyben, és jól érzem magam mikor dolgozok. De hogy ilyen mi lehet azt nem tudom.
2017. aug. 28. 09:33
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Ha te nem tudod, hogy mit akarsz (és mit tudsz) csinálni, akkor másról miért gondolod, hogy tudni fogja, hogy mi a jó neked?
2017. aug. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Ingatlanközvetítő. Nem unalmas maszkalsz mindenfele reszben a magad ura vagy minimalis az irodai resze sot otthonrol is megcsinalhatod
2017. aug. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

"Valami olyan munka - bár ez már vállalkozás - ahol nincs főnök, nincs határidő, nincs olyan jellegű stressz.."


Jól látod, vállalkozás, ahol a magad ura vagy: boltos, lángossütő stb.

Mert mindenhol lesz főnököd.

2017. aug. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

vállalkozónál a megrendelő a főnök.

Ha lángosos meg egyéb hasonló, akkor az ügyfél a főnök, persze ott a megbízás percekben mérhető.

2017. aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!