Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Német munkatempóról valaki...

Német munkatempóról valaki tud-e írni tapasztalatokat? Villamosipar építőipar

Figyelt kérdés
2017. aug. 28. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudok.
2017. aug. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Hát neked dolgozni fog kelleni, nyugi. A német meg majd lődörög melletted. Kb ez a felállás.
2017. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Hajtás van.

Nálunk ahhoz képest terhes meg kismamaműszak van.

2017. aug. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
nem tudom ki pontozott le, de aki igen, az majd gondolja, hogy fordítva lesz?
2017. aug. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Minek ír olyan aki nem tud írni semmit se?
2017. aug. 28. 16:27
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Azért mert neked nem tetszik, az nem jelenti azt, hogy nem igaz. Nekem több jelenlegi kollégám dolgozott építkezésen (nevezetesen egy OBI-nál), reggel 6-ra már ott voltak, de volt, hogy este 8-ig még mindig ott szarakodtak, miközben ők melóztak a német meg csak navigált, meg dirigált, holott volt köztük munkás is, nem csak főnök. A munkatempó? Nem haltak meg, de nem is pepecskedni voltak ott...
2017. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Értelmezési problémái vannak?

Azt kérdeztem, hogy olyan mért ír aki csak annyit böfög be, hogy "nem tudom,nem voltam kint"

Pont az ilyen tetű magyarokból lett elegem, arra hivatkoznak ha 3. pártra kell szavazni, hogy ők is lopni fognak alapon, minek menjek el, mert az előtte lévő 2 azaz 2 társaság az lopott!

(fidesz/kdnp/kisgazdák/mdf-mszp/szdsz)

Primitív barom banda, meg is érdemli ez a tetű ország a sorsát, ha ilyen selejtekkel van tele.

2017. aug. 28. 18:19
 8/10 A kérdező kommentje:
Hajtáshoz meg annyit, olyan helyen is megfordultam, hogy napi szinten 30-70 kg-os egységeket kellett emelgetni, folyamatos megállás nélkül és hasonló segédmunka jellegű dolgok, mellékesen elég rosszul is fizettek ahhoz képest, akkor miről beszélünk, hol van hajtás?
2017. aug. 28. 18:27
 9/10 anonim ***** válasza:
milyen selejtekkel?
2017. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mint a kérdező 😀 Egy idegbeteg állat 😀
2017. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!