Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Műszaki menedzser diploma...

Műszaki menedzser diploma mellé milyen másoddiploma lenne jó?

Figyelt kérdés
Van már egy műszaki menedzser diplomám, jelenleg a végzettségemhez kapcsolódó munkakörben dolgozom. Az lenne a kérdésem, hogy mit lenne érdemes még elvégeznem? Msc képzést nem szeretnék csinálni, mindenképpen valami "mást". Igazából sok minden érdekel. Műszaki dolgok is, közgáz, jog is, pszichológia. Mindenre nyitott vagyok, ezért is szeretném olyanok segítségét kérni, akik ebben egy kicsit otthon vannak. Köszönöm előre is!
2017. szept. 1. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gépész v villamismérnök
2017. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

MSC-re mehetsz másra is, ha megvan az elengedő kreditet a belépésnél. Ha pedig nem sok kredit hiányzik, akkor általában van lehetőséged az első évben bepótolni azokat.

A műszaki menedzser ilyen szempontból jó kiindulási pont, mert onnan mehetsz akár műszaki, akár gazdasági pályára.

2017. szept. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. szept. 3. 19:02
 4/8 anonim ***** válasza:
nappali vagy levelezőre mennél?
2017. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Levelezőn szeretném mindenképpen. Már nem vagyok annyira "fiatal", hogy még egy nappalit bevállaljak :D
2017. szept. 14. 07:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy mit jelent az, hogy a végzettségedhez kapcsolódó munkakörben dolgozol? Nem kötekedésből, én is műszaki menedzser vagyok, de annyira szerteágazó a szak, hogy nekem nem egyértelmű, mi kapcsolódik hozzá. Mit csinálsz pontosan? Egyébként ettől tenném függővé azt is, hogy milyen szakot válassz másoddiplomának.
2017. szept. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy vállalatnál dolgozom logisztikai területen. ( Tudom, hogy nem a logisztikát takarja a műmen szak, de úgy gondolom ezzel a végzettséggel teljesen elfogadható állást kaptam ezen a területen)
2017. szept. 21. 19:02
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az lenne a logikus, hogy ilyen irányba tanulj tovább. Logisztika mérnöki és közgazdasági területen is van, azt neked kell tudnod, melyik érdekel jobban.
2017. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!