Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem bírom már a gyári munkát?...

Nem bírom már a gyári munkát? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyok egy gyárnál, 3 műszakba dolgozok. A lelket is kihajtsák belőlem mindennap baxtatnak. És még a fizetés is kevés, netto 100E kaptam egy teljes hónap után.

Mihez kezdjek? Én vagyok túl puhány? hogy lehet ezt kibírni?

+ a munka mellet még be is kell járni van céges busz, de el-vissza 3,5 óra a utazás. Éjszakás a legkegyetlenebb hulla fáradtan este 10-től hajnal 6-ig dolgozni.



2017. szept. 3. 14:00
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagy puhány, kemény munka az. Csak azt tudom javasolni, hogy próbálj találni jobb lehetőséget. Hogy mekkora esély van erre, attól függ, milyen képesítésekkel rendelkezel, illetve, hogy az ország mely részén élsz.
2017. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
92%

Hagyd ott a francba,keress normális melót. Ne legyél már rabszolga.

Ez a baj ebben az országban,hogy mindig találnak balekokat aki elvégzi az ilyen munkákat alamizsnáért.

2017. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik állást, sok helyen keresnek embert.
2017. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
90%
Mi máshoz értesz?
2017. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
97%
Aktívan keress közben másik munkát, ha találtál, hagyd ott a mostanit. Illetve szerezhetsz szakmát is délutáni, illetve hétvégi órákkal, amivel jobban el tudsz helyezkedni.
2017. szept. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Jászkun Szolnok megyében lakom egy kis városban. Eagle Ottawa a cég neve , vannak olyanok akik pár hét után ott hagyják. Oké elkezdek másik munkahely után keresni, vagy kitalálok valamit. Pincérnek tanultam de azt utálom, van egy targoncakezelő vizsgám is. Én nem azért vállaltam a munkát mert balek vagyok hanem mert itt nincs jobb lehetőség. A Közmunka vagy a segély se jobb sőt az még égő is másik szerint.
2017. szept. 3. 14:21
 7/35 anonim ***** válasza:
65%
A targoncások Bpen nettó 200at keresnek.
2017. szept. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem,hogy jön ki 100 ezerre a fizu? Mennyi az alap?

Délutános,éjszakás pótlék nem jár? Általában ilyen helyeken az szokta megnyomni.

2017. szept. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
83%

Minek tanultál olyat, amit utáltál?

Illetve a kérdés, hogy minek szerezel olyan szakmákat, amiben nem akarsz dolgozni? Illetve döntsd el, hogy melyik lenne számodra rosszabb. Pincérkedni, targoncázni, vagy 3 műszakban melózni ilyen munkát?

Amúgy nálunk kis vidéki településen a kocsmában helyben keresnek ennyit és csak két műszak van és nem szakad bele a kocsmáros.

2017. szept. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
91%

ma 14:40


Úgy kérlek-szépen, hogy 127 ezres bruttóval vesznek fel, aminek a nettója úgy 85 ezer és erre pakolódik rá a pótlék, amit a levonás el is visz.

Miért mit gondoltatok vidéken, megyeszékhelyeken , hogy fizetnek ? mint az Audinál vagy a Porsénál a mérnöknek ? xd

2017. szept. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!