Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem bírom már a gyári munkát?...

Nem bírom már a gyári munkát? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyok egy gyárnál, 3 műszakba dolgozok. A lelket is kihajtsák belőlem mindennap baxtatnak. És még a fizetés is kevés, netto 100E kaptam egy teljes hónap után.

Mihez kezdjek? Én vagyok túl puhány? hogy lehet ezt kibírni?

+ a munka mellet még be is kell járni van céges busz, de el-vissza 3,5 óra a utazás. Éjszakás a legkegyetlenebb hulla fáradtan este 10-től hajnal 6-ig dolgozni.



2017. szept. 3. 14:00
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Hoppá! Mindig Borsod megye,Miskolc van porondon és lám-lám csak kiderül,hogy se Szolnok,se Baranya megyében nem keresnek jobban az emberek!

Az ilyen gyárakat fel kellene robbantani,mert itt csak a főnökség jár jól,de ők tripla-triplán! Vagy telepítenék a börtön udvarokra és csinálhatnák nekik a fegyencek,azok úgyis az ilyen csicskamunkához értenek csak a 4 elemivel.

2017. szept. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
82%

31#

Ebben az országban bizony elég sok sz@*r hely van :(

Nográd Heves megye északi oldala, Szabolcs, Borsod, Jnsz, Békés Bácskiskun déli része, Baranya, Somogy meg Tolna se az igazi. Meg csongrád meg hajdú-biharnak megyeszékhelyen kívűli területei

CSak a nagyvárosok környéke élhető valamelyest, de még ott se kolbászból van a kerítés.


Ahogy írni szokták dél dunántúl meg a dunától keletre.

2017. szept. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Hát elég szomorú hogy lehetőség nincs, de persze arra van pénz hogy mindenhova kirakják a elcseszett plakátjukat " Magyarország jobban teljesít" Meg Rezsicsökkentés?

Majd ha a saját bőrömön érzem akkor elhiszem, de amúgy is tárgytalan. Meg 27% áfa ? WTF Az egyedült államokba jóval magasabb a bér és vannak bízonyos napok mikor adó mentesen vásárolhatsz, ott 8% az áfa ha jól emlékszek.


Múltkor is néztem a fizetésem papírját, 150E+ Bruttóból kézhez kapok netto 103E forintot. A rengeteg levonás után még ha bemész a boltba vásárolni ott is rajta van a 27% áfa. A benzinin és rommá van adóztatva, unios pénzek meg idióta dolgokat elköltve és szénné lopva.

És ha valaki megelégeli ezt a sok szart és kimegy külföldre dolgozni, internetes végtermékektől megkapja hogy haza áruló. Szerintem már valóban poén hogy a jelenlegi kormány hogy meg tudja vezetni az embereket, nem cselekszik senki semmit, tojnak rá.


Kicsit lehet túlzásba estem, de jól esett már leírni mindenről a véleményem, szerintem nincs abba semmi rossz hogy valaki külföldön dolgozik.

2017. szept. 4. 16:41
 34/35 anonim ***** válasza:
59%
Látod, ezért volt a proletárforradalom. Meg nem oldott semmit, de legalább jól esett felgyújtani a gazdag házakat.
2018. dec. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sporolj és menj külföldre nagyon keresett tangoncás én is élek szabolcsban direkt kicsi közgáz diplomám van angol nagyon jól megy német kzp fok van de újratanulom mi is mennénk ki nem sokára. Oké, hogy most dolgozol,de nyugdíjad sem lesz hosszú távon nem éri meg nem csak gyárban, hanem szinte sehol dolgozni Magyarországon.Én is családot alapítani is külföldön akarok, ami itt megy embertelen, amikor olvasom, hogy itegracion kusre ingyenes német, ha németbe mész meg hónap végére van fizetés kocsit, lakást fent tudsz tartani, az orvonál nincs sor nem sajnálják ct vizsgálatot olyan irígy vagyok, aki már kiment bárcsak már kint lehetnék én is.Ha nagyon nincs tőkéd ajánlom neked az idősgondozást, de targonca vizsga az nagyon jó én is gondolkodtam megcsinálom 1 hónap alatt megvan és versenyképes szakma.Menj mindenképp azt javaslom, azt veszi az ember észre, mint anyumnál dolgott már 60 éves és nincs látszata 6 évig volt mzg-ban , nem volt bejeltve még munkanélküli sem jár eszmélet, amilyen kizsákmányolás van.
2019. ápr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!