Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkáltató jogésrtést követ...

Munkáltató jogésrtést követ el hogy 8-án nem kaptunk fizetést és 10-e vasárnap? Vagyis csak 11én lesz fizu és 10-ig kéne lennie?

Figyelt kérdés

A szerződésben nincs ott meddig kéne fizut kapnunk és ha ott nincs akkor az az érvényes ami az Mtben van. Ott meg az szerepel hogy 10-ig az összes rendelkezésre kell álljon. Nyilván ha 10. az hétvége vasárnap akkor az azt megelőző munkanapon legkésőbb.


Vagyis summa summarum ha én 8-án nem kaptam pénzt az eleve jogot sért? Mert hétfő már 11?


2017. szept. 9. 08:59
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Csak úgy halkan jelzem mielőtt kitalálnád csak én nem kaptam pénzt, tévedsz. Senki se kapott.


Szóval ez nem egy nekem szóló üzenet.

2017. szept. 10. 08:26
 22/22 A kérdező kommentje:

"hogy mondjon fel magától,"


Nyugi hamar el fogja érni ettől függetlenül is....


Nettó 150-ért nem sokáig bohóckodok itt.

2017. szept. 10. 08:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!