Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért mondják, hogy csak...

Miért mondják, hogy csak akkor költözzenek Budapestre az emberek ha már megvan a munka?

Figyelt kérdés
Szerintem ez hülyeség. 6 körös állásinterjúkra, hogy fognak bejárni? Mi van ha azonnal kezdés előnyt jelent?

2017. szept. 13. 10:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Mert ha nincs munkàd, miből fizeted a megèlhetèsedet? 6 körös interjùkra epeszű ember nem jàr. Max 2 kört vàllalok. Szo*assanak màst a hü*e fordulóikkal.
2017. szept. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
#1: Tehát te BIG4-hez biztos nem jelentkeznél?
2017. szept. 13. 10:37
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
hát én se dolgoznék. 6 kör, te jó isten... max 2.
2017. szept. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
51%
6 kör, mi ez, te? :D Milyen kompetenciákat mérnek itt, amire nem elég nagyon maximum 2x30 perc? Nem mellesleg az interjúért nem fizetnek, ha nem fizetnek, nincs pénzed, ha nincs pénzed, nincs miből fizetned az albérletet, ha nincs miből fizetned az albérletet, akkor nincs albérlet. Most abba ne menjünk bele, hogy mi van, ha a hatodik körben (lol) döntenek úgy, hogy "nehari, de már fél éve tudjuk, kit fogunk felvenni", és akkor ugyanúgy nincs munkád, mint előtte, de legalább albérleted van.
2017. szept. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
szerintem a Google-hoz, meg a Microsoft-hoz, de talán még a Nasa-hoz sincs 6 körös felvételi :D
2017. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne BIG4-ozz itt. Ha nincs pènzed, miből tartod el magad Bp-n? Hol laksz? Miből veszel berletet hònapokig?


Amelyik cèg egy maximum 2 körös interjú alapján nem tud dönteni, azzal nem érdemes foglalkozni. Szemèlyes es szakmai interjú a max ami belefer. A sok pályakezdőt bepalizhatják ilyen 6 körös baromsàgokkal, de nekem van màr annyi tapasztalatom, szakmai tudàsom, ami alapjàn tud dönteni akàr 1 interjù alatt is.

2017. szept. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Időpont ma 11:11


Pontosan. A kezdő naívok bedőlnek, még talán fizetnek is, aztán az utolsó körben "sajnos nem Önt választottuk". Ja hogyne...

2017. szept. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Az azonnali kezdés sem azt jelenti, hogy másnap menj be dolgozni, hiszen a hr-nek be kell léptetni, ezer dolguk van veled, mielőtt munkába állnál. Párom pont most kapott egy ajánlatot, ezen a hßeten kell visszajeleznie, ha okt 2-vel kezdeni akar, különben csúszik a kezdés. Az azonnali kezdés arra vonatkozik, hogy ne legyen 2 hónap felmondási időd.

Mi egyébként épp most költözünk (Budapesten belül), a két havi kaució meg az első havi lakbér 420 ezer forint. Úgy bevállalni egy ilyent, hogy még munkád sincs, elég merész sztem. Interjúkra lehet járni kocsival/busszal/vonattal is. Én is 200 kmről jártam néha interjúkra, volt olyan hónap, mikor pár tízezrem ráment, de azért bőve kevesebb, mint amennyi Budapesten a lakbér.

2017. szept. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Odaköltözhetsz. De olyan helyre menj amit 1-2 hónapra bérelsz, mivel miután találtál munkát célszerűbb ott bérelni ahol a munka van, nem 1 órányi utazásra.
2017. szept. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
100%

Kamu. Illetve milyen munka.

Én itt vagyok Bp-en lasszóval kell munkát fognom.

Legalábbis NORMÁLISAT...

mert trógermeló szarért húgyért lenne már holnapra. De az meg kinek kell.


Ami kicsit is normálisabb azt meg hónapokig kell kergetni...

2017. szept. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!