Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Friss diplomások! Milyen...

Friss diplomások! Milyen végzettséggel, mennyi idő alatt sikerült elhelyezkednetek?

Figyelt kérdés
A szakmátokban maradtatok, vagy sem?
2017. szept. 13. 10:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
2 diplomával 1 évig munkanélküli, majd féléve közmunkás vagyok...
2017. szept. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
BTK, nyelvi alapszak, lassan egy éve vagyok munkanélküli (Kelet).
2017. szept. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
gazdálkodás és menedzsment, 3 hét alatt sikerült elhelyezkednem (bankban)
2017. szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Első helyre ahova beadtam a jelentkezésemet felvettek, azóta az egyetemet is otthagytam már, szóval végül is maradt egy érettségim.
2017. szept. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Gazdaságinformatikus BCE. 0 nap, államvizsga előtt elkezdtem pályázni. Igen, szakmában maradtam.
2017. szept. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%

Friss diplomásként jelentkeztem és egyből felvettek, 1 év után lapát, majd évek alatt 3 interjúra hívtak be, de nagyon kevés lett volna a fizetés, így elmentem inkább azonos összegért benzinkutasnak.


Tulajdonképpen imádtam, 1 nap munka 2 nap pihenő, de ez is megszűnt, 2 évig nem hívtak be sehova, majd sikerült elhelyezkednem egy alulfizetett mérnök állásban.

Közben folyamatosan keresgéltem, de nem sok sikerrel.


Ami nálam kiverte a biztosítékot, hogy 4 szabadnapomat rááldoztam egy 2 körös interjúra, második körnél 6,5 óra várakozás után megkértek, hogy egyeztessünk egy másik időpontot, Ok rendben.

Végül kiértesítettek, hogy engem vesznek fel, ismételten felutaztam, de időközben a versenyképes fizetés bruttó 165e-ré konvertálta magát, fizetésben most is ennyim van, de most legalább közel dolgozom a lakhelyemhez és 4 napos a munkahetem.

2017. szept. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
TTK bsc foldtudomanyival 8-9 hónap, nem szakmában.
2017. szept. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap volt a híradóban, hogy "akinek van diplomája, az talál munkát is, ha akar dolgozni".

És ezt bebizonyítva, megkérdeztek pár mérnököt és informatikust... -.-

Az anyjába küldtem volna vissza a retkesfszú politikus bzit.

2017. szept. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
20%

Ha voltál akkora veréb, hogy elvégezzél egy olyan diplomát, ami még csak statisztikának se jó, az nem a rendszer hibája, hanem azt jelenti, hogy te vagy életképtelen.

Nem a politikusok dolga, hogy az ilyen idiótákat megmentsék maguktól.

2017. szept. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

januárban fogok diplomázni, de 99% eséllyen megvan a leendő állásom


villamosmérnök leszek ha minden jól megy

2017. szept. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!