Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esélyem Pesten gyakornokna...

Van esélyem Pesten gyakornoknak lenni?

Figyelt kérdés

Jelenleg Pesten tanulok pénzügy és számvitelt egyetemen, és itt is szeretnék gyakornoki állásra pályázni. Van 8 hónap releváns tapasztalatom egy multi cégnél, illetve egy kevéske egy kisebb könyvelő vállalatnál.


Ezen paraméterek számítanak valamit, vagy én is a nulláról indulok majd, ha beadom a jelentkezésem?



2017. szept. 22. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem?
2017. szept. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bge- számvitel spec.
2017. szept. 22. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen multinál van tapasztalatod?
2017. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem, totál esélytelen Budapesten pénzügy-számvitellel elhelyezkedni gyakornokként, pláne ha még munkatapasztalatod is van... irónia off.
2017. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem, hogy 8 hónap után miért akarsz még gyakornokoskodni, mire ennyi összejön, addigra általában végzős az ember.


De igen, simán el lehet helyezkedni, ennél kevesebbel is, amíg van nappalis jogviszonyod.

2017. szept. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Korán kezdtem a gyakornokoskodást.
2017. szept. 24. 11:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor semmi gond nincs, nálunk kb pont ilyen paraméterekkel indulnak a gyakornokok, és egy kis gyakorlatot mindenhol előnynek vesznek
2017. szept. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!