Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munka mellett a hétvégékért...

Munka mellett a hétvégékért érdemes élni nem?

Figyelt kérdés
Hétközben én azt érzem nincs sok dologra idő.
2017. szept. 25. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Miért? Napi 6 órátdolgozik az ember megkeresi a napi nettó 50 ezret, 6 órában az 1 honapban 1 millió fizetés, és 18 órája szabad hétköznapokon.
2017. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Tulajdonképpen igen. Nekem is elmennek a hétköznapok a munkával meg a semmivel, csak a hétvége az ahol pihenhetek egész nap, vagy szervezhetek nagyobb, 1-2 napos programot.
2017. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Beosztástól függ.

Én pl úgy dolgozok hogy 2 meló- 2 szabad.

2017. szept. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Én minden nap élek szerencsére. :D

+ a beosztásom olyan, hogy minden második hétvégét végigtolom.

2017. szept. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én legjobban azt a beosztást imádtam, mikor egyben volt 24 óra munka (5,55-től másnap 6,00-ig), majd jött 2 nap pihenő. Hazaértem 6,30-ra aludtam durván 12-ig, még volt 2 órám ügyeket intézni, másnap meg egész nap szabad, mindenki azt hitte munkanélküli vagyok annyit voltam otthon :)


Most meg 8 órás munkarendben vagyok és napi 3 órát utazok, totál kikészít.

2017. szept. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nagyjából ugyanolyan a hétköznap is, mint a hétvége, mivel vállalkozó vagyok.

Amiért talán nem annyira szeretnem a hétvégét, hogy nem lehet hivatalos ügyeket intézni, de gyakran bemegyek hétvégén is dolgozni- pedig már nem kéne.

Aztán meg van, mikor hétköznap elutazunk 3-4 napra wellnesezni valami jó szállodába. Úgyhogy nálunk nem különül el olyan élesen.

2017. szept. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%

" Hétközben én azt érzem nincs sok dologra idő."


Ha napi 8 órát dolgozol, kb 7-et alszol, a maradék 9 órába nem tudsz semmit belerakni? :D Ha ezt érzed, xarul szervezed az életed.

2017. szept. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Dehogy. Ha így lenne, már rég kiégtem volna, pedig szeretem a munkámat. Még ha otthon is maradok, akkor is mindig van időm egy jó könyvre vagy filmre, de sokszor járok barátokkal sörözni, étterembe, moziba, színházba, kocsmakvízre, kiállításokra és még egy csomó minden másra.


Nagyon csóró egyetemistaként is mindig feltaláltam magamat, amióta jólfizető állásom van, ez még sokkal könnyebb.

2017. szept. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Ezért dolgozok napi 2-4 órát.
2017. szept. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Ha napi 8 órát dolgozol, kb 7-et alszol, a maradék 9 órába nem tudsz semmit belerakni? :D Ha ezt érzed, xarul szervezed az életed."


A nincs sok dologra időm nem egyenlő azzal, hogy semmit se csinálok. A munkaidő+ebéidő 8,5 óra, reggeli készülődés plussz út +1 óra, hazaút +0,5 óra, fürdés+kaja +1óra ez így alapból 11 óra marad 5-6 óra. Szerintem ez gyorsan elmegy kb kis takarítás, főzés és vagy 1 film vagy kis sport és kész.

2017. szept. 26. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!