Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért lehet, hogy hónapok óta...

Miért lehet, hogy hónapok óta nem vesznek fel sehova és alig hívnak be állásinterjúra? Úgy érzem sosem találok munkát, pedig már mindent elvállalnék. Valakinek van valami ötlete? Pest megyében élek, Budapesttől nem messze.

Figyelt kérdés
Általában irodai pozíciókat pályázok meg. Diplomám van, sok éves tapasztalatom. Önéletrajzom rendben, a fizetési igénynél sem szoktam elszállni. Volt, hogy idősnek találtak (40 körüli vagyok), volt hogy alig akartak fizetni valamit. Valóban nem vagyok húszéves, de a nyugdíj még messze van.
2017. szept. 26. 14:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mihez értesz?
2017. szept. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez egy jó kérdés :). Volt, hogy ügyfélszolgálaton dolgoztam, volt, hogy számláztam, könyvelés előkészítés, voltam kereskedelmi és műszaki asszisztens, árkalkuláció készítés, ügyfelekkel kapcsolattartás, levelezés, elvégeztem a gyors-és gépírót is még anno. Már elmennék bolti eladónak is, de sajnos nincs tapasztalatom benne. Takarítónak csak azért nem mert pocsékul csinálom otthon is :)
2017. szept. 26. 15:08
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Az interjún hogy viselkedsz? Nem lehet, hogy érzik, hogy nincs sok önbizalmad ezen a téren?

Budapestre szoktál jelentkezni? Vagy csak a környéketeken?

2017. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyakorlatilag szellemi betanitott munka. Kiöregedtél belőle. Sok fiatal lány van, akik hátszéllel ezeket az elég könnyen ellátható állásokat megkapják, mert valakiknek a valakijei. A kereskedelemben való elhelyezkedéshez kellene képzettséget szerezned, gondolom, hogy diplomával nem árufeltöltőként szeretnél robotolni. Milyen diplomád van?
2017. szept. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Szerintem elég magabiztos vagyok. Igyekszem felkészülni az adott cégből is, ahova megyek. Szoktam Budapestre is jelentkezni, voltam már ott is interjún, de a környékbeli városokba is jelentkezem.
2017. szept. 26. 18:10
 6/21 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van abban, hogy a fiatal lányokat preferálják inkább ezekben a munkakörökben. Külsőre amúgy inkább a 30-as elejei korosztályhoz tartozom, nem egy negyven körülihez. Amúgy azért is szeretnének mindenhova fiatalt/pályakezdőt, mert nekik elég a minimálbért fizetni. Meg van olyan középkorú is, aki ennyiért simán elvállalja. És amíg lesznek ilyenek, nem is fognak többet fizetni. Mondjuk a legnehezebb nekem egy mondd meg mennyi fizetést szeretnél. Én meg mondok valamit, nyilván nem minimálbért, de nem is egy olyan összeget, hogy dobjanak egy hátast. És persze tuti van aki kevesebbért elvállalja. Amúgy agrármérnök diplomám van, és van egy középfokú munkaügyi végzettségem, alap angolom és jogsim.
2017. szept. 26. 18:17
 7/21 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszomnál: Mondjuk a legnehezebb nekem az, hogy mondd meg mennyi fizetést szeretnél. Ja, még azt nem írtam, ha normálisan megfizetik az árufeltöltőt annak is elmennék. Már jelentkeztem multihoz ügyfélszolgálatosnak, mondjuk érettségi volt a kitétel, be sem hívtak, írták, hogy köszönik, de nem feleltem meg nekik. Azért ilyenkor meginog egy kicsit az önbizalmam, bevallom...
2017. szept. 26. 18:22
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit kérsz bruttóban? Nem lehet, hogy sok?
2017. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Általában nettót kérdeznek mostanában, olyan 150 körül szoktam mondani, de 110-130 nettónál nem akarnak sehol sem többet fizetni.
2017. szept. 26. 18:30
 10/21 anonim ***** válasza:
Reális a fizetésigényed, Bp-en főleg. Admin munkákra huszonéveseket vesznek fel.
2017. szept. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!