Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért lehet, hogy hónapok óta...

Miért lehet, hogy hónapok óta nem vesznek fel sehova és alig hívnak be állásinterjúra? Úgy érzem sosem találok munkát, pedig már mindent elvállalnék. Valakinek van valami ötlete? Pest megyében élek, Budapesttől nem messze.

Figyelt kérdés
Általában irodai pozíciókat pályázok meg. Diplomám van, sok éves tapasztalatom. Önéletrajzom rendben, a fizetési igénynél sem szoktam elszállni. Volt, hogy idősnek találtak (40 körüli vagyok), volt hogy alig akartak fizetni valamit. Valóban nem vagyok húszéves, de a nyugdíj még messze van.
2017. szept. 26. 14:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Az nem sok, akkor más a gond.
2017. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Szerintem a fizetés is gond lehet. Aki elvállalja 120-ért azt simán felveszik. Én azért 150 nettónál nemigen mennék alább. Vicc, amilyen fizetések vannak Pest megyében is, vidéken meg még szörnyűbb, ahogy olvastam. Nem tudom amúgy mit nem csinálok jól, de eléggé elszomorít már a helyzet.
2017. szept. 26. 19:38
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom.

Igaz, én huszonéves lány vagyok, érettségim van meg két felsőfokú nyelvvizsgám, meg elég sok tapasztalatom, és mindenhol nettó 160-180-at kértem. Talán csak 1-2 helyen húzták rá a szájukat.

2017. szept. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Szerintem Te meg keveset kapsz a két felsőfokú nyelvvizsgáddal. Legalább egy 100-assal többet kellene keresned, nettóban. A nyelvvizsga az nagy kincs. Egyre nagyobb. Nekem sajnos elég rossz a nyelvérzékem. Ha lenne legalább egy közép-vagy felsőfokú nyelvvizsgám a fejem se fájna, hidd el..
2017. szept. 26. 20:45
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Agrármérnök diplomával miért ilyen szarokra pályázol?

Pályázz logisztikai munkákra és junior minőségügyi mérnökire ill menj el egy fejvadász céghez személyes tanácsadásra, mert ezek szerint a cv-d is szar

2017. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy csak érettségim van, szerintem ez így korrekt. Lehetne több, ha SSC-ben dolgoznék, de nincs kedvem ilyen lélekromboló munkához, ráadásul a mostani munkahelyem az eddigi tapasztalataimba is vág, úgyhogy én most momentán elégedett vagyok.
2017. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nincs semmi tapasztalatom az agrármérnöki pályán. Egy sima logisztikai melónál is kérik a szakirányú középfokú végzettséget. Azért ilyen "szarok"-ra pályázom, mert ebben dolgoztam több, mint 15 évet, máshoz meg nem értek. Irnék én szívesen az önéletrajzomba ütősebb dolgokat is, de kamuzni meg nem szeretek.
2017. szept. 26. 21:49
 18/21 A kérdező kommentje:
Azért azt megkérdezném tőletek, hogy szerintetek melyik önéletrajzforma a legmenőbb mostanában? A tartalommal szerintem nincs nagy baj, a realitást takarja...
2017. szept. 26. 21:50
 19/21 A kérdező kommentje:
Örülök, ha elégedett vagy a munkáddal és a fizetéseddel, ezt manapság ritkán hallani. Mondjuk nem tudom melyik régióban dolgozol, ha nem Pest megyében, akkor annyira nem rossz a fizetésed. De akkor is, ha nekem lenne legalább 1 felsőfokú nyelvvizsgám tuti 300 ezret keresnék :). De mint írtam, nekem az angolom is kínai nagyjából...
2017. szept. 26. 21:54
 20/21 anonim ***** válasza:

Ezek szerint egy éve nem találtál semmit. Nehéz elhinni, hogy BP környékén is ilyen a helyzet, de semmi sem lehetetlen. Minek ragaszkodsz az irodákhoz? A helyedben elmennék egy gyárba minőségellenőrnek, a netto 150 ott is meglenne csak műszakozni kellene. Egyedülállóként még az is szóba jöhetne , hogy elmenjek

Ausztriába egy szállodába takarítani a síszezonra, ott az elején úgyis megmutatnak mindent, hogy mit mivel kell pucolni, gondolom meg tudod jegyezni, ha már akadémikus vagy :) Én dolgoztam Bécsben olyan helyen ahol az osztrák főnökön és egy alkoholista rokonán kívül senki nem volt osztrák és németül sem tudtak jól .

2017. szept. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!