Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Inkább introvertált és precíz...

Inkább introvertált és precíz típus vagyok, de nagyon szeretnék emberekkel dolgozni. Lehetek így sikeres ilyen területen?

Figyelt kérdés

A turizmus vonz leginkább, azon belül a hotelek világa, szívesen mennék külföldre is (átmenetileg), nyelvekben jó vagyok, gimi végére 2 erős középfokú nyelvtudásom volt, mellé az elmúlt 2 évben elkezdtem egy harmadikat, amiből szintén elértem egy használható társalgási szintet. De a legjobb matekból voltam, most számvitelt tanulok, szeretem és jól megy, de mellette dolgozom és nem érzem magam egy irodai emberkének, megőrülök, hogy minden nap ugyanaz... szóval szeretnék váltani, de szüleim szerint “mi nem olyan típusok vagyunk”... kiváncsi vagyok mások véleményére is.


20L


2017. szept. 27. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt kell csinálni, amihez motivaciod van.

5 év múlva is irodában ülsz ha szuleidre hallgatsz, 15 év múlva meg mire véglegesen besokallszmar lehetőséged sem lesz váltani szakmai tapasztalat hiányában...

2017. szept. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!